Esat.lt facebook'eDietų laikosi ir vyrai

Raitelis

Norėdamos gražiai atrodyti ir būti varstomos pavydžių žvilgsnių, moterys pasirengusios ištisas savaites gerti vien kefyrą ar valgyti obuolius. Tačiau dailiosios lyties atstovės nė neįsivaizduoja, kam gali ryžtis siekiantys sulieknėti vyrai.

Pitagoras atsisakė mėsos

Graikų filosofas Pitagoras buvo vienas iš pirmųjų vegetarų. Tiesa, dietą jis sukūrė ne žemiškais, o dangiškais tikslais. Mąstytojas manė, kad laikydamasis daugybės griežtų taisyklių, jis ir jo pasekėjai galės patekti į rojų. Įdomus faktas: maža to, kad Pitagoras atsisakė mėsos, jis taip pat manė, kad negalima valgyti pupų. Jo mokiniai ilgai spėliojo, ką galėtų reikšti ši jo keistybė. Vėliau jie padarė išvadą — žirnių ir pupų išbraukimas iš meniu susijęs tik su tuo, jog valgant šias daržoves organizme kaupiasi daug dujų.


Anglijos karalius piktnaudžiavo alkoholiu

Legenda byloja, kad 1087 metais, negalėdamas užlipti ant arklio, Anglijos karalius Vilhelmas Užkariautojas pastebėjo, jog labai stipriai sustorėjo. Užuot pradėjęs liūdėti, drąsusis karys nusprendė susigrąžinti sportinę formą ir pradėjo laikytis dietos. Jis atsisakė maisto, jį pakeisdamas... alkoholiu. Ir iš tiesų po kurio laiko karalius vėl galėjo sėdėti balne, tik po tokios dietos jis jau nebeilgai gyveno.


Lordas Baironas gėrė actą

Sunku patikėti, tačiau tikrasis anglų dendis, sulaukęs aštuoniolikos metų, buvo baisus storulis. Norėdamas patikti ir panėšėti į savo lieknus herojus, jis pradėjo kovą su antsvoriu. Poetas net ėmėsi kraštutinių priemonių — gėrė vėmimą sukeliančius miltelius ir darė klizmas, kurios jo vos nepražudė. Tuomet lordas sukūrė savo mitybos sistemą, kurią derino su fiziniais pratimais ir karštomis voniomis. Jo pusryčius sudarė puodelis stiprios arbatos ir žalias kiaušinis, keletas biskvitų pietums, o vakarienei jis pageidavo daržovių ir vyno. Beje, Baironas, kaip ir Pitagoras, Leonardas da Vinčis bei Platonas, tapo vegetaru. Jis iš tiesų numetė svorio, tačiau trokštamo blyškumo taip ir nepasiekė. „Aš dabar sveikesnis nei kada nors. Pasitaisius sveikatai, užuot tapęs pablyškęs ir paslaptingas, tapau storas ir įraudęs, ir visokie niekšai drįsta man sakyti, jog aš gerai atrodau!“ Norėdamas pasiekti trokštamo tikslo, Baironas pradėjo gerti actą ir mirkyti jame maistą. Ir išties atrodė ligotas. Beje, kartais poetas nesilaikė savo principų, tuomet vėl priaugdavo svorio.


Kazanova valgė šokoladą

Nepailstantis meilužis ir moterų numylėtinis Džakomas Kazanova manė, kad į kasdienį racioną būtinai turi būti įtraukta produktų, sukeliančių aistrą. Jo racioną sudarė kietai virti kiaušiniai su ančiuviais, rokforo sūris su burgundiškuoju vynu, žąsies kepenėlių paštetas ir šampanas. Mėgo jis ir saldumynus, ypač vertino aistrą žadinantį šokolado poveikį. Karštas gėrimas su ambra, Kazanovos nuomone, galėjo grąžinti jėgas ir padėti meilės reikaluose.


Laidojimo biuro savininkas sukūrė dietą

1860 metais Londoną užvaldė Viljamo Bantingo, nedidelio laidojimo biuro savininko, dietos mada. Nepaisant to, kad jis aktyviai sportavo — irkluodavo, ilgai vaikščiodavo ir maudėsi specialiose voniose, tačiau vis storėjo ir storėjo. Kai Viljamas jau svėrė daugiau nei 100 kilogramų, gydytojai jam pasiūlė su tuo susitaikyti. Tačiau jis rado išeitį — iš savo meniu išbraukė pieno produktus, alų, duoną ir cukrų. Taip jis atrado pirmą tikrą dietą. Jos pagrindas — valgyti triskart per dieną pirmenybę teikiant mėsai, žuviai ir vynui. Laidojimo biuro savininko pusryčius sudarė liesa jautiena, žuvis ir arbatos puodelis. Pietums — jūrų ir upių gėrybės (išskyrus riebių žuvų rūšis), daržovės ir stiklinė sauso vyno. Vakarienei jam vėl patiekdavo žuvies arba mėsos su taure tauriojo gėrimo. Ir nors oficialioji tų metų medicina tokios dietos nepripažino, nedidelis traktatas „Laiškas apie nutukimą“ sėkmingai plito tarp Londono gyventojų. Juk akivaizdus sėkmingos dietos įrodymas buvo pats autorius — Viljamas Bantingas.


Afrikos vyrų dieta

Vienoje Afrikos gentyje populiarūs tik stambūs, nutukę stipriosios lyties atstovai. Genties gyventojai įsitikinę, kad vyrą nuo jaunuolio skiria orumas, didingumas ir geras nusiteikimas, o to galima įgyti tik turint nemažai svorio. Siekdami tobulumo, jaunuoliai laikosi specialios dietos. Kelis mėnesius jie valgo tik košes ir geria pieną kartu pasirinkdami nejudrų gyvenimo būdą. Tyrinėtojai apskaičiavo, kad laikantis tokios dietos kasdienę kalorijų normą sudaro 13 000 kcal. Vyras priauga mažiausiai 20 kilogramų ir pagal vietos gyventojų vertinimo kriterijus tampa Apolonu su atsikišusiu pilvu ir klubus dengiančiomis storomis riebalų klostėmis. Afrikietės būna sužavėtos, kai toks gražuolis dalyvauja tradicinėse kovų meno varžybose.


G a i r ė s » Dietos |


 

Avižinė košė Dieta ABCD

Vertėtų žinoti, kuo daugiau grūdų valgai, įskaitant javainius, tuo cukraus kiekis tavo kraujyje mažiau svyruoja. O to būtent ir reikia kovojant su riebalais....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


Briuselio kopūstai Norvegiška dieta

Norvegiškos dietos propagandinės kompanijos kurstytoju tapo pasaulinis autoritetas, mitybos specialistas, Tarptautinės nutukimo tyrimų asociacijos prezidentas, profesorius Arne Astrupas....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


Sriubų dieta Sriubų dieta

Visos sriubos (ypač trintos) puiki gastritų, kolitų, cholecistitų ir vidurių užkietėjimo profilaktika, t.y. negandų, kurios užpuola organizmą pradėjus laikytis griežtų dietų....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


  Taisyti-papildyti

 Taikant svetainėje aprašomus lieknėjimo patarimus BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!


Siūlom paskaityti!
Pomidorų sulčių dietaPomidorų sulčių dieta

P l a č i a u »

Jogurto dietaJogurto dieta

P l a č i a u »

Ananasų dietaAnanasų dieta

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29