Esat.lt facebook'eAnsvorio džiaugsmai ir vargai

Ansvorio džiaugsmai ir vargai

Ansvorio džiaugsmai ir vargai - kaip sulieknėti ir išsaugoti sveikatą? tai klausimas, kuris neramina daugelį. Kovai su antsvoriu visame pasaulyje išeikvojama daugybė pinigų ir energijos.

Kuriamos specialios metodikos, steigiamos klinikos, pasaulį išvysta vis „efektyvesnės“ dietos, tačiau antsvoris tebėra aktuali problema, kelianti daugybę klausimų. Įprastai mes turėtume valgyti tada, kai jaučiame alkio signalus, tačiau labai dažnai šiuos signalus siunčia ne skrandis, bet emocijos ar neišspęstos asmeninės problemos.

Yra tokia nuomonė, nori numesti svorio? pirma susitvarkyk savo gyvenimą. Manoma, dažnai atsvorio turi tie kurie, neužtikrintai stovi ant žemės, jaučia baimę dėl savo ateities ir pan.

Daug kas mano, kad geriausias būdas sulieknėti – griebtis bado dietos. Kartais tai duoda rezultatų, bet beveik visada po tokių eksperimentų svoris greitai sugrįžta ir sugrįžta su kaupu :)

Taigi, jeigu Jums vis dėl to rūpi kaip numesti svorio, darykite tai itin atsakingai. Gera dieta ne ta, kuri leidžia greit atsikratyti svorio. Dietos pagrindas turi būti sveika mityba. Tik subalansuotos dietos dėka atsikratysite to svorio, kuris iš tikrųjų trukdo gyventi.


Iš tikrųjų, įvairios dietos sekina žmogaus organizmą, susilpnėja imunitetas, todėl būtina imunitetą stiprinti.

Universalių, visiems tinkančio būdo, kaip numesti svorį nėra, turi kiekvienas pats rasti jam geriausiai tinkantį ir sveiką receptą, kaip pasiekti norimų proporcijų. Ši svetainė prie to prisidės ir tuo pačiu pridurs lieknėkite į sveikatą! :)

[P a r u o š ė: Laima]

G a i r ė s » Antsvoris |


 

Antsvorio džiaugsmai ir vargai Kalio privalumas - padeda lieknėti

Kalis - skatina skysčių išsiskyrimą iš organizmo. Nenuostabu, kad valgant daug kalio turinčio maisto, kilogramai tirpsta greitai - juk beveik 75% mūsų organizmo sudaro vanduo....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Antsvoris


Kas padeda sulieknėti Lieknėti padeda dienos šviesa

Britanijoje atliktas tyrimas parodė, kad dienos šviesa aktyvina rudojo riebalinio audinio veiklą. Žinoma, kad rudasis riebalinis audinys išskiria šilumą ir šildo organizmą....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Antsvoris


Liekninantis blizgis lūpoms Blizgis lūpoms, padeda sulieknėti

Bendrovė „Purple Lab“ išleido į Europos rinką blizgį lūpoms „Huge Lips Skinny Hips“, kuris ne tik vizualiai padidina lūpas ir suteikia joms blizgesio, bet esą ir padeda sulieknėti....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Antsvoris


  Taisyti-papildyti

 Taikant svetainėje aprašomus lieknėjimo patarimus BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2021-01-30