Esat.lt facebook'eKaip sulieknėti pagal horoskopą?

Svorio metimas pagal zodiako ženklus

Kinai viską aplinkui dalija į in ir jan. In — moteriškas pradas, jan — vyriškas. In — šaltis, jan — karštis. In — pasyvumas, jan — aktyvumas.

Žmogaus organizmo būsenas, anot jų, taip pat galima klasifikuoti pagal in (apsiblausęs žvilgsnis, suglebimas, sulėtėję judesiai, blyškumas, polinkis į depresiją, žemas kraujo spaudimas) ir jan (gyvas žvilgsnis, entuziazmas, paraudusi oda, padidėjęs prakaitavimas, agresyvumas, aukštas kraujospūdis).

Senovės Kinijos eskulapai pirmenybę teikė ligų profilaktikai. Ji būdavo pagrįsta požiūriu į organizmą kaip į vientisą vienetą, kuriame kuriasi, cirkuliuoja ir sąveikauja penkių rūšių energijos.

Kiekvienas žmogus nuo gimimo turi svarbiausią organą, nuo kurio priklauso jo sveikata ir kuris labiausiai pažeidžiamas tam tikru metų laiku.

Kalbame ne apie vieną kurį nors organą, o apie visą sistemą, susietą su juo. Pavyzdžiui, prie blužnies kinų medicina priskiria patį organą, raumenis, riebalinius audinius ir burną. Blužnis paverčia maistingu mišiniu produktus, išeinančius iš skrandžio. Ir griežtai prižiūri, kad kiekvienas organas, kiekvienas raumuo gautų sau būtinai reikalingą maistingųjų medžiagų dozę. Jeigu blužnies būklė gera, organizmas gerai pasisavina maistą, raumenys būna elastingi, riebalų sankaupos minimalios, o oda sveikai spindi. Žmonės, kurių blužnis — pagrindinis organizmo elementas — nusilpusi, būna linkę persivalgyti ir tukti. Jų skrandis silpnas, raumenys suglebę, jie nuolat turi problemų dėl burnos ertmės ir odos. Paprastai visos ligos paaštrėja vasaros pabaigoje.


• Po Žemės ženklu gimusiems žmonėms būtina teikti pirmenybę produktams, turintiems kalcio ir proteinų. Todėl astrologinė dieta Žemės stichijos atstovams (Jautis, Ožiaragis ir Mergelė) turi būti sudaryta iš produktų, kurie stiprina ir palaiko kaulus: pieno, sūrio, mėsos, augalinių baltymų (daugiausia jų yra nevalytuose ryžiuose ir ankštiniuose augaluose).

• Oro stichija susijusi su mentalinės veiklos vystymusi ir nervų sistemos funkcijų subalansavimu. Todėl žvaigždžių dieta gimusiems po Oro ženklu (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis) turi apimti maisto produktus, stimuliuojančius galvos smegenų veiklą ir stiprinančius nervų sistemą. Tai — jūrų gėrybės, žuvys, bet kokie produktai, kuriuose gausu vitamino B12, teigiamai veikiančio nervų sistemą (mėsa, sojų produktai, fermentinis sūris, rauginti ir marinuoti produktai), taip pat žali daigai, salierai, apelsinai, migdolai.

• Ugnies ženklai atsakingi už medžiagų apykaitos stimuliavimą ir kraujo apytakos sistemą. Taigi dieta pagal horoskopą žmonėms, kurių stichija — Ugnis (Avinas, Liūtas ir Šaulys), turi susidaryti iš maisto produktų, kuriuose yra vitamino E. Jiems naudinga valgyti kviečių daigus, saulėgrąžų sėklas, lašišą, žemės riešutų aliejų, grybus, petražoles, aguročius, šparagus, morkas, brokolius, avokadus, špinatus, kalakutieną. Ugnies ženklo žmonėms reikia apriboti maistą, kuriame daug cholesterolio, taip pat kiaušinius, riebalus ir ledus — šie produktai užkemša kraujagysles. Ugnies ženklo atstovai sudegina maistą labai greitai, nes jų medžiagų apykaita vyksta gana sparčiai, todėl jiems reikalingi proteinai, kad papildytų išeikvotą energiją.

• Virškinimo ir šalinimo sistemų veiklą valdo Vandens stichija. Todėl astrologinė dieta Vandens ženklo atstovams (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys) sudaroma iš lengvų, neutralių produktų, pasižyminčių šlapimą varančiu poveikiu, ir maisto, kuriame daug kalio, skatinančio skysčių šalinimą iš organizmo, mažinančio alergines reakcijas į produktus arba ore sklandančias medžiagas. Mityba pagal horoskopą šiuo atveju remiasi tokiais produktais: džiovinti abrikosai, saulėgrąžų sėklos, tunai, ridikai, salierai, agurkai, petražolės, pupelės ir avižos. Jie skatina skysčių šalinimą iš organizmo.

G a i r ė s » Zodiako ženklas |


 

Vaistažolės pagal zodiako ženklą Tinkamos vaistažolės žuvų zodiako ženklui

Žuvims tinkamiausi Plutono valdomi augalai, tokie kaip pelynas, apyniai, vėlyvis, žemuogės, rusmenės bei žinoma ypač šeivamedis bei jo vaisiai....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Zodiako ženklai


Vaistažolės pagal zodiako ženklą Tinkamos vaistažolės dvynių zodiako ženklui

Dvynių globėja yra Merkurijaus planeta, todėl jiems reikėtų pirmiausiai atkreipti dėmesį į augalus, kaip anyžius, salierus, pupeles, burokėlius, raktažoles, saldymedį....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Zodiako ženklai


  Taisyti-papildyti

 Taikant svetainėje aprašomus lieknėjimo patarimus BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!


Siūlom paskaityti!
Nicole Kidman dietaNicole Kidman dieta

P l a č i a u »

Vitaminų ir baltymų dietaVitaminų ir baltymų dieta

P l a č i a u »

Madonnos dietaMadonnos dieta

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2021-10-05