Esat.lt facebook'eApykaitą greitinantys produktai

Valgyti sriubą sveika

• Vanduo. Vokietijos mokslininkai teigia, kad išgėrus 0,5 litro atsiranda galimybė padidinti medžiagų apykaitą 30 %. Net be mokslininkų išvadų aišku tai, kad vanduo daugeliu atvejų atlieka apetito malšinimo fukciją ir ypač padeda nesupainioti alkio su troškuliu. Be to, vanduo šalina iš organizmo toksinus. Taigi labai sveika ir medžiagų apykaitos pagreitinimui naudinga pradėti dieną didele stikline vandens.

• Žalioji arbata. Būtent mokslininkai nustatė, kad žaliosios arbatos ekstraktas pagreitina medžiagų apykaitą, kas gali būti didelė pagalba siekiant numesti svorio. Be to, dažnai minimas teigiamas žaliosios arbatos poveikis nuotaikai ir net vėžio prevencijai svarbios jos savybės .

• Sriuba. Būtent sriuba padeda suvalgyti mažiau kaloringesnių pagrindinių patiekalų ir pagerina medžiagų apykaitą. Valgamntieji sriubą tieiog patenkina savo apetitą suvartodami mažesnį bendrą kalorijų kiekį.

• Greipfrutai. Moksliniais tyrimais nustatytos unikalios greipfrutuose randamo vitamino C savybės, kurių dėka sumažinamas insulino kiekis, kas skatina svorio netekimą. Pusė greipfruto prieš valgį gali išties padėti medžiagų apykaitos pagritinimui. Žinoma, vertėtų atsižvelgti, ar nesate alergiškas šiam naudingų savybių turinčiam vaisiui.

• Obuoliai ir kriaušės. Šie vaisiai gali patenkinti saldumynų poreikį su ženkliai mažesniu kalorijų kiekiu nei suvalgant gabalą pyrago ar šokoladą. Ir taip - visi vaisiai prisideda prie medžiagų apykaitos gerinimo.

• Brokoliai. Įvairūs moksliniai tyrimai patvirtina kalcio ir svorio netekimo ryšį. Brokoliai ne tik pasižymi itin dideliu kalcio kiekiu, bet taip pat turi jo įsisavinimą gerinančio vitamino C. Nekaloringi ir daug naudingų medžiagų turintys brokoliai tqaip pat gerina imunitetą.

• Neriebus jogurtas. Pieno produktai yra itin naudingi siekiantiems numesti svorio žmonėms. Daug kalcio, baltymų ir virškinimui naudingų medžiagų bei mažai kalorijų turintis neriebus jogurtas būtų puikus jūsų kasdienės mitybos produktas.

• Kalakutiena. Daugybės mokslinių tyrimų metu įrodyta tai, kad baltymai yra itin svarbūs gerai medžiagų apykaitai ir riebalų masės mažinimui pakeičiant ją raumenų mase. Kalakutiena (arba galima naudoti vištienos krūtinėlę) gali būti išskirtinai naudingas produktas garantuojantis didelį baltymų kiekį ir palyginti nedaug kalorijų.

• Avižiniai dribsniai. Tai itin sveikų angliavandenių šaltinis, padedantis mažinti cholesteronio kiekį ir turintis daug lastelienos. Jeigu galite, rinkitės ne greito paruošimo avižinius dribsnius būtent minimaliai apdorotuose avižiniuose dribsniuose išlikęs maksimalus naudingų medžiagų kiekis.

• Aštrūs pipirai. Mokslinių tyrimų atskleistas faktas - aštrūs pipirai laikinai stimuliuoja kūna skatindami išskirti daugiau streso hormonų, o būtent šių dėka pagreitėje medžiagų apykaita.

G a i r ė s » Maistas |


 

Actas Acto nauda ir žala organizmui

jei daug vaikščiojote arba dirbate stovimą darbą ir vakarais jaučiate sunkumą kojose, užpilkite neskiesto obuolių acto ant delnų ir ištrinkite juo kojas. Sunkumą lyg ranka nuims....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Maistas


Medus Maisto produktai stiprinantys imunitetą

Medus - vienintelis negendantis produktas pasaulyje, medus laikui bėgant gali tik susikristalizuoti, tačiau tai nekeičia nei jo maistinių, nei gydomųjų savybių....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Maistas


  Taisyti-papildyti

 Taikant svetainėje aprašomus lieknėjimo patarimus BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!


Siūlom paskaityti!

Sriubų dietaSriubų dieta

P l a č i a u »

Vitaminų ir baltymų dietaVitaminų ir baltymų dieta

P l a č i a u »

Dieta pagal kraujo grupęDieta pagal kraujo grupę

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2020-03-19