Esat.lt facebook'eKą išduoda mėgstamas vaisius?

Valgyti obuolius

Įvairiai galima atpažinti žmogaus seksualumą, tačiau yra ir gana originalus būdas, leidžiantis nustatyti partnerio seksualinį temperamentą pagal jo pomėgį vaisiams ir uogoms. Įdomu tai, kad vieni ir tie patys vaisiai ar uogos, kurie patinka tiek vyrams, tiek moterims, skirtingai apibūdina jų seksualumą. Taigi, psichologai išskiria šias grupes, pagal mėgstamus vaisius:

Moters seksualis temperamentas:

• Obuoliai
Seksologai tvirtina, kad jei moteris iš visų vaisių pirmiausiai renkasi obuolį, vadinasi, ji nelinkusi į romantiškumą, tačiau, nors ji ir tiesmukiška, bet patikima. Tiesa, lovoje jai labiausiai prie širdies tradicinė sekso poza.


• Apelsinai bei įvairūs citrusiniai vaisiai

Vyrai, jei jūsų draugė iš įvairiausių vaisių desertų meniu renkasi tuos, kurių vienas pagrindinių komponentų – apelsinas, žinokite, kad ji – ypač kukli, paslaptinga, tačiau turinti įgimtą skonį, stilinga asmenybė. Paprastai tokios moterys ar merginos – kūrybingos asmenybės, nestokojančios humoro jausmo, todėl ir lovoje su jomis nenuobodžiausite.


• Braškės

Kadangi šios uogos laikomos erotikos ir seksualumo simboliu, nėra ko stebėtis, kad merginos labai mėgsta braškes. Be to, moterys, kurios mėgsta save palepinti braškėmis, taip pat mėgsta ir ištaigingas bei brangias dovanas. Paprastai joms karjera – svarbiau šeimos. Be to, jos gali būti kaprizingos ir reiklios ne tik sau, bet ir kitiems. Taip pat joms būdingas ypatingas šarmas, dėl kurio vyrai linkę atleisti visas jų mažas „nuodėmes“.


• Kriaušės

Ir kriaušių mėgėjos turi pakankamai šarmo bei žavesio: tokios merginos mėgsta vilioti ir tiesiog dievina, kai joms vyrai rodo dėmesį. O dar geriau būtų, kad nešiotų jas ant rankų.


• Vynuogės

Jei merginai vynuogės – vienas mėgstamiausių vaisių, vadinasi, ji labai bijo vienatvės. Todėl bet kokiais būdais stengiasi atkreipti į save vyrų dėmesį. Kažkuria prasme tokios merginos yra lengvas masalas patyrusiems lovelasams. Tačiau jei greta vynuogių mėgėjos yra jos vertas vyras, tai tokia mergina sugeba nustebinti jį savo švelnumu ir atsidavimu.


Vyro seksualis temperamentas:

• Obuoliai

Jei jūs, mielosios, pavargote nuo nepastovių, „vėjo pamušalų“ ir ieškote patikimo bei ištikimo gyvenimo palydovo, tai geriausiai tam vaidmeniui tiktų vyras, mėgstantis obuolius, kadangi jis – konservatorius visose gyvenimo srityse. Suprantama, ne išimtis ir sekse, tačiau bet kuri moteris su juo jaustųsi tarsi už mūro sienos.


• Apelsinai bei įvairūs citrusiniai vaisiai

Tie vyrai, kurie mėgsta apelsinus, yra labai ryškios ir charizmatiškos asmenybės, nes sugeba lengvai apsukti galvą bet kuriai merginai. Jos dėl tokių vyriškių dėmesio atsiduria net septintame danguje iš malonumo ir laimės. Be to, tokie vyrai labai energingi ir seksualiai aktyvūs. Tačiau iš jų ištikimybės nereikėtų tikėtis, kadangi jiems labai patinka užkariauti gražias moteris, o paskui be jokios sąžinės graužaties su jomis išsiskirti.


• Persikai

Mėgstantys persikus - labai išrankūs vyriškosios giminės atstovai. Jie gali metų metais ieškoti idealios partnerės, tačiau jei jau randa, tai apgaubia ją dėmesiu ir begaliniu rūpesčiu. Persikų mėgėjai - bene ištikimiausi parneriai, kurie dar sugeba nustebinti savo moteris eksperimentuodami lovoje.


• Kriaušės

Norite visą laiką juoktis ir džiaugtis gyvenimu? Tada ieškokite kriaušių mėgėjų. Tokie vyrai – tikrų tikriausi optimistai, su kuriais niekada nenuobodžiausite. Su tokias žmonėmis jūsų namuose visada vyraus jauki ir šilta meilės atmosfera. Be to, kriaušių mėgėjai labai ištikimi draugai ir gyvenimo palydovai. Be šių išvardintų savybių, su tokiais vyrais moterų laukia nepamirštamas seksas.


• Braškės

O štai vyrai, kuriems patinka braškės, labai pavydūs, todėl gyventi su tokiu subjektu galėtų toli gražu ne kiekviena moteris. Džiugu tik tai, kad tokie žmonės – labai pareigingi ir laikomi gerais sekso specialistais.


• Trešnės

Vyrai, kurie mėgsta valgyti trešnes - labai delikačios ir švelnios asmenybės. Būtent jie priklauso bebaigiančiai išmirti romantikų dinastijai, nes jie iš tikrųjų gali ir moka gražiai draugauti su jiems patikusia mergina. Dėl mylimosios tokie vyrai gali net kalnus nuversti ir daug ką paaukoti.

G a i r ė s » Braškės | Charakteris | Maistas | Meilė | Obuoliai | Trešnės | Uogos | Vaisiai | Vynuogės |
 

Kritika Kritika

Tas saldus malonumas kritikuoti :))) - kritika - kaip vaistai, - rašė filosofas A. Schopenhaueris - jei dozė per didelė - nepasiekia tikslo, kuriam buvo naudoti....

K a t e g o r i j a » Esate sveiki?
G a i r ė s » Charakteris


Ką išduoda moters juokas Ką išduoda moters juokas?

Jei besijuokiant primerkiate akis - tai byloja apie harmoniją, jūsų pasitikėjimą savimi, ypatingą protą. Jūs veikli ir atkakli, kartais galbūt daugiau nei reikėtų....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Charakteris


Ką išduoda vyro juokas Ką išduoda vyro juokas?

Vyras visas kreta iš juoko, muša sau per kelius, griebia už pečių – tai aukštuomenės liūtas, visada nori būti bet kokios kompanijos centre, ir labai pyksta, jei tai jam nepavyksta....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Charakteris


Žmogus naktyje Kodėl aplink mus vieni idiotai?

Įstrigote rytiniame automobilių kamštyje. Staiga kažkoks erelis, drastiškai aplenkęs virtinę skubančiųjų, įžūliai užlenda jums po nosimi iš dešinės. Nejučiom išsprūsta - idiote....

K a t e g o r i j a » Esate sveiki?
G a i r ė s » Charakteris


Spalvos ir charakteris Mėgstama spalva ir elgesys lovoje

Kaip žinote, kiekviena spalva turi savo reikšmę, žinant mėgstamiausią spalvą galima nuspėti žmogaus charakterį, net tai kaip jis elgsis lovoje... taigi paprastas testas mėgstantiems paslaptis....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Charakteris


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Smulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingusSmulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingus

P l a č i a u »

Meilė - vaistas nuo peršalimo ligųMeilė - vaistas nuo peršalimo ligų

P l a č i a u »

10 savybių kurios žavi moteris10 savybių kurios žavi moteris

P l a č i a u »

Pasitikėjimo galia!Pasitikėjimo galia!

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29