Esat.lt facebook'eKą išduoda vyro juokas?

1. Vyras, tramdantis juoką. Jis nori pasijuokti iš anekdoto, tačiau susivaldo – pridengia burną, ir tik nusipurto nuo juoko. Tokį žmogų nelengva išvesti iš pusiausvyros. Jei jis įsimyli – myli labai stipriai. Jis – patikimumo įsikūnijimas. Tačiau jam taip pat reikia draugiško peties šalia.

2. Vyras pasimėgaudamas atsilošia, užsimerkia ir juokiasi. taip, kad galima pamatyti jo gomurį. Toks žmogus moka džiaugtis, tačiau draugės jam reikia tik tada, kai su kažkuo norisi pasidalinti rūpesčiais.


3. Vyras kvatoja atvira burna iš visos širdies. . Gyvenimas jam teikia džiaugsmą. Tai idealus partneris poilsiui. Tačiau šis vaikinas surėdytas labai jau primityviai: protingos diskusijos jam greitai nusibosta. Deja, jis grubus.


4. Vyras paslaptingai šypsosi. . Šis tipas atrodo gana impozantiškai. Būkite atidžios! Jis velnio neštas ir pamestas, o jo oda kaip raganosio. Ypač, jei jam šypsantis, pakyla dešinys burnos kamputis. Dešinę veido pusę valdo valia. Vaikinas gali meluoti ir nė ne mirktelėti.


5. Vyras su nuoširdžia šypsena. . Mielai šypsosi kaire burnos puse. Sveikinam, jei sutikote būtent tokį žmogų. Kairėje yra ne tik širdis, bet ir sąžinė, todėl kairė burnos pusė dažniausiai nekontroliuojama. Tai, kas atsispindi – teisybė.


6. Vyras visas kreta iš juoko, muša sau per kelius, griebia už pečių. – aukštuomenės liūtas. Vaikinas tiesiog kimšte prikimštas kompleksų. Jis visada nori būti bet kokios kompanijos centre, ir labai pyksta, jei tai jam nepavyksta.


7. Nerūpestingai besišypsantis vyras. . Šypsosi jo burna, bet ne akys. Vargšelis! Jis labai susikaustęs. Arba nori nuslėpti, kaip labai jūs jį erzinate.

G a i r ė s » Charakteris | Juokas |


 

Valgyti obuolius Ką išduoda mėgstamas vaisius?

Ieškote patikimo bei ištikimo gyvenimo palydovo? ieškokite mėgstančio obuolius, nors bus konservatorius, tačiau su juo jausitės tarsi už mūro sienos....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Charakteris


Ką išduoda moters juokas Ką išduoda moters juokas?

Jei besijuokiant primerkiate akis - tai byloja apie harmoniją, jūsų pasitikėjimą savimi, ypatingą protą. Jūs veikli ir atkakli, kartais galbūt daugiau nei reikėtų....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Charakteris


Blogis Blogis

Ar žinote, kad jeigu jūs pvz. nuolatos galvojate "Visi mane tiktai kritikuoja" - tai šios mintys prie jūsų pritraukia būtent tokius žmones, visų pirma atsikratykite blogų minčių....

K a t e g o r i j a » Esate sveiki?
G a i r ė s » Charakteris


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad juokas yra vienintelis vaistas, kurį gali kiekvienas sau išsirašyti!


Siūlom paskaityti!
Dažniausiai pasitaikančios ligosDažniausiai pasitaikančios ligos

P l a č i a u »

Drabužių priežiūros simbolių reikšmėsDrabužių priežiūros simbolių reikšmės

P l a č i a u »

Vitaminas B4 :: CholinasVitaminas B4 :: Cholinas

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2021-10-05