Esat.lt facebook'eTradicinė akupunktūra

Akupunktūra - yra gydymo technika paveldėta iš senovės Kinijos medicinos. Kaip ir hipnozė, akupunktūra veikia tuos, kurie turi vidinį troškimą mesti rūkyti.

Adatos yra įduriamos arba spaudimas taikomas ant kūno dalių esančių nervinių lastelių, kurios valdo atitinkamus kūno organus. Pasirinktų taškų stimuliacija veikia jūsų kūno cheminių medžiagų, tokių kaip endorfinai išskyrimą. Akupunktūra sušvelnina metimo rūkyti simptomus ir atkuria natūralią endorfinų pusiausvyrą, kurią buvo užvaldžiusi tabako įtaka.

   Daugiau metodų - kaip mesti rūkyti?

Gydimo metu yra įduriamos 4-6 adatos į aiškiai nustatytus taškus. Gydimas yra neskausmingas. Mažiausiai 2 gydimo seansai yra rekomenduojami. Kai kurie pacientai nusprendžia panaudoti daugiau gydimo seansų, kad pasiektų geresnį efektą.

Po gydymo, kai kurie akupuntūristai į tam tikras ausų vietas įsega mažyčius magnetinius rutuliukus, kad pacientai galėtų tęsti stimuliaciją patys. Kai metantysis rūkyti pajunta poreikį cigaretei, jie turi pradėti stimuliuoti įsegtus magnetukus ir pamažu troškimas praeina. Akupuntūra veikia geriausiai su kitais metodais kartu, pav. hipnoze.

Sėkmės lygis naudojant vien tik akupunktūrą nėra labai didelis, pasitraukimo lygis po vienerių metų po gydymo svyruoja anot pranešimų nuo 8 iki 40%.

G a i r ė s » Akupunktūra • Rūkymas •
 

Ir nėra cigaretės Kaip sušvelninti nikotino trūkumo poveikį?

Sugalvokite kokių nors judesių rankoms ir burnai. Jeigu mėgstate kramtyti gumą, taip ir padarykite. Jeigu mėgstate dėlioti dėliones, tai nusipirkite naują ir dėliokite....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


Rūkymui - ne! Žemo dažnio lazerinė terapija

Lazerinė terapija imituoja senovinį gydymo meną naudojant akupunktūrą – techniką, kai plauko plonumo adatos yra švelniai įdūriamos į odą, į specialius kūno taškus....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


Sulaužyta cigaretė Kaip mesti rūkyti?

Jei žmogus rūkė 10 metų ar daugiau, mesti rūkyti iškart ne taip jau ir paprasta. Tuomet rūkyti reikia mesti palaipsniui, kasdien surūkant vis mažiau cigarečių, neįtraukti dūmų į plaučius....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Rūkymas


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2018-05-01