Esat.lt facebook'eJogurto dieta

Jogurto dieta

Teigiama, kad ši dieta gali pranokti lūkesčius.

Turbūt ne kartą teko girdėti (galbūt net įsitikinti), kad greitas liesėjimas kenkia organizmui, o jo rezultatais džiaugiamasi neilgai. Tad verčiau pabandykite liesėti lėtai.

Kurį laiką maitinkitės taip, kad jūsų organizmas per parą gautų ne daugiau kaip 1000-1100 kilokalorijų, t.y. rinkitės jogurto dietą. Ji tinkamiausia todėl, kad jogurtuose yra visų organizmui būtinų medžiagų - baltymų, riebalų ir angliavandenių (bet kokia dieta, kurioje stinga šių medžiagų, yra pavojinga organizmui). Kad jam netrūktų baltymų, galima šią dietą papildyti virta mėsa, geriausia kalakutiena, triušiena arba vištiena. Rekomenduojama mėsos porciją (ne daugiau kaip 100 g per dieną) suvalgyti per pietus, užkandant pomidorais arba agurkais. Bet jeigu jūs labiausiai norite valgyti vakarais, tai verčiau ją suvalgykite vakarieniaudami (vėliausiai likus 3,5 valandos iki miego), kad iškamuota alkio neprivalgytumėte prieš pat naktį.

Be to, kasdien galite suvalgyti iki 400 g šviežių vaisių, išskyrus melionus, arbūzus ir vynuoges, nes jie pernelyg kaloringi. Labiausiai rekomenduotini žali obuoliai ir citrusiniai vaisiai. Galite gerti nesaldintą arbatą, mineralinį vandenį ir apelsinų, greipfrutų, vyšnių, obuolių arba granatų sultis, kuriose esančios pektininės medžiagos normalizuoja virškinimą. Obuolių sultis rinkitės neskaidrintas, o granatų - stikliniuose buteliuose. Granatų sultis atskieskite virintu vandeniu santykiu 1:2. Per dieną būtina išgerti apie 2 l skysčių. Pusę jų - sulčių pavidalu, kad organizmas gautų pakankamai vitaminų ir mikroelementų.

Reikiamą kiekį baltymų ir riebalų organizmas gauna iš jogurtų, kuriuos pasirinkę šią dietą turite gerti kasdien (iki 250 ml).

Laikantis jogurto dietos, t.y. maitinantis jogurtais, liesa mėsa, trupučiu daržovių bei vaisių, geriant sultis, arbatas ir mineralinį vandenį, paprastai nekamuoja alkis, o organizmui nestinga jokių medžiagų.

   Tačiau laikytis jos ilgiau negu 10 dienų vis tiek nerekomenduojama, nes ilgalaikis kalorijų trūkumas yra žalingas. Be to, ir nereikalingas, nes per 10 dietos dienų kūno svoris gali sumažėti iki 4 kg.

G a i r ė s » Dietos | Pieno produktai |


 

Estiška dieta Estiška dieta

Laikydamiesi šios dietos, galite atsikratyti 4-7 kg per savaitę. Be to, jausitės puikiai ir būsite geros nuotaikos. Ir dar – išvalysite organizmą nuo kenksmingų medžiagų....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


Pilvūzas Daktaro Volkovo dieta

Ši dieta padeda organizmui išvengti alergenų kovos, silpninančios organizmą. Valosi kraujas, gerėja medžiagų apykaita, ir kaip taisyklė, per porą mėnesių apkūnūs numeta svorio, o liesi - priauga....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


Obuolius valgyti sveika Vitaminų ir baltymų dieta

Dietos esmė - valgyti tik produktus, kuriuose gausu baltymų ir vitaminų, atsisakyti riebalų ir angliavandenių, druską apriboti iki minimumo....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Dietos


  Taisyti-papildyti

 Taikant svetainėje aprašomus lieknėjimo patarimus BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!


Siūlom paskaityti!
Atkinso dietaAtkinso dieta

P l a č i a u »

Daktaro Volkovo dietaDaktaro Volkovo dieta

P l a č i a u »

Madonnos dietaMadonnos dieta

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-02-19