Esat.lt facebook'eKą išduoda moters juokas?

1. Ar jums būdinga juokiantis mažyliu pirštu liesti savo lūpas? Jei taip, tai ... tai reiškia, kad jūs turite savitą "gero tono", gracijos ir moteriškumo supratimą ir juo visada ir visur vadovaujatės. Jums patinka būti dėmesio centre.


2. Ar besijuokdama prisidengiate burną ranka? Jei taip, tai ... reiškia, kad jūs šiek tiek drovi ir nelabai pasitikite savimi. Dažnai sutrinkate, mieliau renkatės šešėlį, ir, kaip sakoma, "nemėgstate sublizgėti". Mūsų patarimas: neperlenkite lazdos save analizuodama ir kritikuodama.


3. Ar dažnai juoko metu atlošiate galvą? Jei taip, tai ... reiškia, kad jūs ko gero lengvatikė. Kartais elgiatės netikėtai, besivadovaudamos tik savo jausmais. O vis tik derėtų dažniau paklausyti proto balso.


4. Ar besijuokdama ranka paliečiate veidą ar galvą? Jei taip, tai ... reiškia, kad greičiausiai jūs esate svajoklė. Tai, žinoma, neblogai, tačiau ar verta taip atkakliai stengtis įgyvendinti savo svajas, kurios kartais būna visai nerealios? Daugiau blaivaus proto ir realistiškumo sprendžiant gyvenimiškas problemas – štai jums patarimas.


5. Ar raukote nosį juoko metu? Jei taip, tai ...jūsų jausmai ir nuomonė greitai keičiasi. Jūs emocionali ir, ko gero, kaprizinga. Lengvai pasiduodate akimirkos nuotaikai, o tai sukelia nepatogumų jums ir aplinkiniams.


6. Ar juokiatės garsiai, atvira burna? Jei taip, tai ... jūs temperamentingo tipo moteris. Jums reiktų trupučio santūrumo. Mokate kalbėti, bet mokėkite ir išklausyti!


7. Ar palenkiate galvą prieš tyliai nusijuokdama? Tada jūs geraširdis, sąžiningas žmogus, sugebantis prisitaikyti ir prie aplinkos, ir prie žmonių. Jūsų jausmai ir elgesys visada kontroliuojami. Jūs niekada nieko neįskaudinsite ir nenuskriausite.


8. Ar besijuokdama laikotės už smakro? Jei taip, tai ... kad ir kokio amžiaus būtumėte, visiškai akivaizdu, kad išsaugojote jauną charakterį. Todėl, ko gero, dažnai elgiatės neapgalvotai (ar kartais tai neatrodo pernelyg lengvabūdiška?).


9. Jūs ranka liečiate veidą ar plaukus? Taip elgiasi svajotojai, fantazuotojai - dažniausiai gyvenantys atskiram susikurtam pasakų pasaulį bei dažnai būna tiesiog atitrūkę nuo realybės.


10. Ar primerkiate akis? Tai byloja apie harmoniją, jūsų pasitikėjimą savimi, ypatingą protą. Jūs veikli ir atkakli, kartais galbūt daugiau nei reikėtų – tokiais atvejais pasistenkite į save pažvelgti iš šalies.


11. Jūs neturite apibrėžtos juoko manieros. Jei taip, tai ... jūs ko gero esate individualistė: visur ir visada pirmiausia vadovaujatės savo nuomone ir svarstymais, dažnai nepaisydama kitų požiūrio. Ko gero, tai daugeliui iš jūsų aplinkos visai nepatinka...

G a i r ė s » Charakteris |


 

Ką išduoda vyro juokas Ką išduoda vyro juokas?

Vyras visas kreta iš juoko, muša sau per kelius, griebia už pečių – tai aukštuomenės liūtas, visada nori būti bet kokios kompanijos centre, ir labai pyksta, jei tai jam nepavyksta....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Charakteris


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad juokas yra vienintelis vaistas, kurį gali kiekvienas sau išsirašyti!


Siūlom paskaityti!
Tinkamų vaistažolių pasirinkimasTinkamų vaistažolių pasirinkimas

P l a č i a u »

PratimaiPratimai

P l a č i a u »

10 nuovargio priežaščių10 nuovargio priežaščių

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-20