Esat.lt facebook'eKaip būti laimingam ir atrasti meilę?

Meilė

Taigi, kaip būti laimingam ir atrasti meilę? - pasaulyje visi trokštame meilės, tačiau labai daug žmonių gyvena vieniši, ieško ir nusivilia, retai sulaukia atsako į meilę. Deja, meilė dažnai yra vienpusė :). Net būdami tarp žmonių daugelis jaučia vienatvę. Galbūt jie ieško meilės ne ten, kur reikia?

Nors daug kas mano kitaip, bet meilė nėra tik likimo dovana, ji nėra tai, kas ateina ir išeina. Mes ją kuriame patys. Ir kiekvienas iš mūsų gali ją kurti, kiekvienas gali mylėti ir būti mylimas. nesvarbu, kaip mes gyvename dabar - vieniši ar nelaimingi - gyvenimas gali pasikeisti, t.y mes galime jį pakeisti. Gyvenimas gali būti toks kokio trokštame - kupinas nuostabos, džiaugsmo ir tikros meilės.

Kai priartėsite prie gyvenimo pabaigos, juk vienintelis reikšmingas dalykas bus ta meilė, kurią davėte ir gavote. Kelionėje į kitą pasaulį vienintelis dalykas, kurį pasiimsite su savimi, bus meilė, ir vienintelė vertybė, kurią paliksite šiame pasaulyje, taip pat bus meilė. Meilė yra didžiausia gyvenimo dovana. Ji suteikia prasmę gyvenimui. Dėl jos verta gyventi.

Auksinė meilės taisyklė:


"Jeigu nori, kad tave mylėtų, pats turi mylėti".Gyvenime yra gaugybė pasirinkimų. Mes galime rinktis: būti teisūs ar būti mylimi, atleisti ar keršyti, būti draugijoje ar vieniši. Tai vis pasirinkimai. Žmonės, kurie nepatiria meilės gyvenime, labai dažnai - sąmoningai ar nesąmoningai - patys pasirenka savo kelią. Kaip jūs gyvenate, toks ir jūsų kelias, kurį pasirinkote. Ar esate vienišas, laimingas ar nelaimingas - toks esate dėl vienos vienintelės priežasties - jūs pats pasirinkote. Ir tik jūs turite galios jį pakeisti.

Daugelis žmonių klysta manydami, kad meilė ateis į jų gyvenimą tik tada, kai jie sutiks žmogų, kuris juos pamils. Bet tiesa yra ta, kad jie niekada nepatirs meilės atsako, jeigu patys nemylės. Tu gauni tiek, kiek atiduodi, tiek turi. Kai tik išmoksite mylėti, bendravimas virs meile.

Likimas gali ištiesti pagalbos ranką, tačiau ir jūs turite nesnausti. Jei siekiate meilės, turite išsivaduoti iš savo baimių ir išnaudoti progas. Daugelis vengia žmonių, nes bijo būti atstumti, neišsako savo jausmų, nes bijo būti išjuokti, neatsiduoda kitiems, nes bijo praradimo skausmo. Bet, kai atsiduome baimei, daug ką prarandame...

Mylėti yra pati tikriausia būsena pasaulyje; mylėti save, kitus ir patį gyvenimą. Nesvarbu, kokios mūsų gyvenimo aplinkybės, kokią padėtį mes užimame gyvenime, visi mes sugebame mylėti, būti mylimi ir džiaugtis meile.

Prieš tūkstančius metų senieji išminčiai paskelbė žmonėms tikros meilės paslaptis. Tai dešimt principų, kurių laikydamiesi galime kurti ne paprastą meilę, o stiprų jausmą, kuris lydėtų visą gyvenimą. Nes be meilės pasaulis būtų labai šalta ir niūri vieta. Meilė paverčia pasaulį rojumi. Meilės praradimas - pasaulį paverčia pragaru, ko gero, aš dabar jaučiuosiu būtent čia :(


"Yra šalis gyvųjų ir šalis mirusiųjų, o tiltas tarp jų yra meilė... vienintelis būdas išlikti, vienintelė prasmė" T. Vailderis.

G a i r ė s » Meilė |
 

Išsiskyrimas Ženklai, kad mergina ketina jus palikti..

Dažniau pradėjot pyktis, to priežastis gali būti labai paprasta, dauguma moterų bando išprovokuoti Jus paskelbi skyrybas, kad jai nereikėtų prisiimti atsakomybės už nutrauktus santykius....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Gėlytė Tau Kaip padaryti merginai ispūdį per pasimatymą?

Nesigirk savo ankstesniais žygiais ir pažintimis su kitomis merginomis. Paprastai moterys myli ne tuos, kurie daug kalba apie buvusias ir gyvena praeitimi, o tuos, kurie gyvena dabartimi....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Bendravimo galia!Bendravimo galia!

P l a č i a u »

Smulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingusSmulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingus

P l a č i a u »

Testas moterims - tačiau apie vyrusTestas moterims - tačiau apie vyrus

P l a č i a u »

Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29