Esat.lt facebook'eMitų griovimas

Verkia vyras

• Įvertinus vyro nosies dydį galima suprasti kokio dydžio yra jo...
Tyrimų ir apklausų metu, kurios buvo atliktos ne vienoje šalyje, įrodyta, kad jokio ryšio tarp penio dydžio ir kitų kūno dalių dydžio nėra. Tad nežiūrėkite merginos į vyrukus su įspūdingomis nosimis, nes jos nei dydžio, nei grožio neprideda.

• Moteriškas grožis - subjektyvi sąvoka
Ar tikrai taip manote? Jei taip, tai paaiškinkite, kodėl Playboy ir kiti vyrams skirti žurnalai spausdina tik klasikinio grožio, t.y. 90x60x90 blondines? Psichologų teigimu, grožio standartai labai standartiški ir vyrams ir moterims. Tik moterys yra išrankesnės nei vyrai, todėl vyrams užtenka simpatiško veidelio ir ilgų kojų.

• Rizikos procentas naudojant prezervatyvą – 10 proc.
Tie kas pateikia šiuos skaičius niekada nesirėmė bandymų rezultatais. Tokiems asmenims ekspertai siūlo dėl viso pikto užsimauti iškart du prezervatyvus (tas pats kaip masažas apsivilkus striukę). Paskutiniai oficialūs bandymai parodė, kad prezervatyvų saugumas siekia 96-98 proc. Suprantama, kad mes kalbame apie tuos prezervatyvus, kurių galiojimo terminas dar nepasibaigęs bei apie tuos, kurių nieks nedžiovino ant radiatoriaus, negamino šalyje, kuriuos net žemėlapiuose nerasi ir kurių nepažeidė apimti aistros nagai arba dantukai.


• Pirmą žingsnį visada turi žengti vyras
Keista, tačiau taip galvoja vyrai. Kaip teigia žymi antropologė Helen Fišer, beveik visada iniciativa priklauso moterims, kurios reikiamu momentu demonstruoja savo norą gestais, mimika, žvilgsniu ir pan. O vyrai nesąmoningai reaguodami į šiuos signalus žengia savo „pirmą“ žingsnį.


• Moterims patinka emocionalūs vyrai
Tokią visuomenės nuomonę formuoja muilo operos ir Holivudo produktai. Realiame gyvenime vyrai, kurie nuolat stengiasi pasiskųsti gyvenimu ir, esant progai, paverkti ant peties, patinka tik netradicinės orientacijos atstovams. Moterys visada pirmenybę teikia tvirtam ir savimi pasitikinčiam vyriškiui, kuris panašus į kulkų nepramušamą mačo.


• Seksas prieš sporto varžybas - garantuotas pralaimėjimas
Šį mitą populiarina sporto treneriai, kurie, kaip taisyklė, savo auklėtinius prieš varžybas stengiasi paguldyti į lovytę iškart po vakarinių multiplikacinių filmų. Amerikos mokslininkų tyrimai nustatė, kad jokių fiziologinių pakitimų pas sportininkus, kurie prieš varžybas atsidavė aistrai, nepastebėta.


• Jei vyras nori atitolinti ejakuliacijos momentą, jam reikia pagalvoti apie kažką kas nesukelia minčių apie seksą. Na, pavyzdžiui, mintyse išvardinti Žalgirio legionierius.
Panašūs patarimai buvo dosniai dalinami 70-80 - aisiais metais. Šiuolaikiniai tyrimai įrodė, kad tai - mitas. Sekso metu reikia sutelkti dėmesį į savo pojūčius. Tik tada vyras galės kontroliuoti save ir savo ejakuliaciją.


• Jei sekso metu jus aplanko mintis apie kitą partnerį jūsų santykiams galas.
Jei šiose fantazijose nepasirodo valdžios atstovai, jaudintis neverta. Seksualinės įvairovės pojūtis pas vyrus užprogramuotas genetiškai. Būtent dėl šios priežasties kartais kyla keistos fantazijos. Moterys taip pat fantazuoja dažnai, tačiau joms nekyla jokių klastingų minčių. Jeigu jūsų fantazijos objektu netampa kažkoks itin keistas ir neįprastas objektas, jaudintis neverta.


• Moteris plepa, o vyrai tyli
Gyvenime pasitaiko ir plepių vyrų. Vidutiniškai tiek vyrai, tiek moterys plepa vienodai dažnai. Skirtumas tik tas, kad moterys mieliau kalbasi apie batelių ar rankinių madas, o vyrai apie naujus automobilius ir sportą.


• Priešingybės traukia
Labiausiai šis mitas patinka teisininkams, kurie dirba su skyrybų ir turto padalinimo bylomis. Kaip rodo praktika, santuoka registruojama ne debesyse, o partneriai mums ne iš dangaus nukrito. Dažniausiai mes juos sutinkame draugų rate t.y. ten, kur visi panašūs (vienodi interesai, vienoda socialinė padėtis, vienoda kalba ir t.t.). Kaip bebūtų keista, šis mitas labai stiprus ir jau ne vieną dešimtmetį neužleidžia užkariautų pozicijų. Apmaudu, kad tokie eksperimentai, kai mes ieškome partnerio, kuris būtų mūsų priešingybė ir baigiasi skyrybomis.

Kaip atpažinti melą?

G a i r ė s » Meilė |
 

Draugystė Draugystės galia! :: Meilės paslaptys

Draugystės galia - Meilė yra daugiau nei vien tik romantiški ryšiai. Meilė yra draugystė. Jei norite surasti tikrąją meilę, pirmiausia turite rasti tikrą draugą....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Išsiskyrimas Ženklai, kad mergina ketina jus palikti..

Dažniau pradėjot pyktis, to priežastis gali būti labai paprasta, dauguma moterų bando išprovokuoti Jus paskelbi skyrybas, kad jai nereikėtų prisiimti atsakomybės už nutrauktus santykius....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Pagarba žmogui Pagarbos galia! :: Meilės paslaptys

Kai pajusite savo vertę, tuomet imsite justi kitų žmonių vertę ir juos gerbti. Kai išmoksite gerbti ir mylėti save ir kitus, jums pasidarys malonu bendrauti su kitais žmonėmis....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Ar seksas padeda lieknėti Ar tikrai seksas padeda lieknėti?

Mokslininkai paskaičiavo, kad lytinio akto metu sudeginama visiškai nedaug kalorijų - mylėdamiesi valandą prarasite apie 250 kalorijų....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Meilė


Kas patinka moterims 10 savybių kurios žavi moteris

Lojalumas yra labai svarbu moteriai, nes meilė prilygsta pasitikėjimui. Jei jis Jums neištikimas, galite būti tikra, kad santykiai kažkada subyrės į šipulius....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Ką reiškia vyrų dovanos?Ką reiškia vyrų dovanos?

P l a č i a u »

Kaip suprasti, kad patinki? :: Kūno kalbaKaip suprasti, kad patinki? :: Kūno kalba

P l a č i a u »

Meilės rūšys :: Meilė - kvailystėMeilės rūšys :: Meilė - kvailystė

P l a č i a u »

Kelias į širdį – per kairę ausįKelias į širdį – per kairę ausį

P l a č i a u »

Augalų pasaulis


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2022-03-14