Esat.lt facebook'eMeilė - vaistas nuo peršalimo ligų

Meilė

Pasirodo, laimingi santykiai stiprina imuninę sistemą geriau nei sportas. Harmoningi santykiai ir reguliarus sek-sas su partneriu padeda geriau veikti hormonams ir sustiprinti imuninę sistemą.

Tokią išvadą padarė sutuoktiniai mokslininkai Dženis Kikolt-Gleiser ir Ronald Gleiser iš Ohajo universiteto. Atlikę tyrimus jie paskelbė, kad santuokinio gyvenimo kokybė įtakoja sutuoktinių sveikatą. Laimingi santykiai teigiamai įtakoja sveikatos būklę – skelbia jų išvada.

Mokslininkų išvados remiasi 90 sutuoktinių porų streso hormonų ir žaizdų gijimo proceso tyrimu. Paaiškėjo, kad tiek vyrams, tiek moterims tarpusavio santykių kokybė įtakoja streso hormonų kiekį kraujyje, o taip pat imuninės sistemos stiprumą.

Aktyvus sek-sualinis gyvenimas užkerta kelią peršalimo ligoms. Tai nustatė psichologai Karl Čartnetski ir Frensis Brenno iš Pensilvanijos universiteto. Remiantis jų tyrimu, žmonių, kurie mylisi vieną arba du kartus per savaitę, imunoglobulino kiekis kraujyje yra žymiai padidėja. Kito tyrimo, atlikto Bristolio universitete (Didžioji Britanija) išvados skelbia, kad sek-sualinis aktyvumas – gera infarkto profilaktika. Be to vyrams sek-sas gerina atmintį ir sumažina insulto riziką.

Sek-sualinį aktyvumą galima laikyti viena iš sporto formų. Pusvalandis sek-so vidutiniškai sunaudoja 350 kalorijų, o tai atitinka 40 minučių bėgimo. Kadangi lytinio akto metu dirba pilvo raumenys, taigi, pagal efektyvumą galima sulyginti 15 minučių sporto treniruoklių salėje. Sek-sas – pats maloniausias būdas deginti kalorijoms - kartą pasakė Džekas Nikolsonas.

Meilė gražina. Tai sąlygoja sustiprėjęs estrogeno išsiskyrimas. Estrogenas pagerina ląstelių gebėjimą regeneruotis ir įtakoja kolageno gamybą. Estrogeno dėka oda tampa lygi, elastinga, ne taip greitai susidaro raukšlės. Moterų, kurios mylisi bent kartą savaitėje, estrogeno kiekis kraujyje žymiai didesnis nei tų, kurios mėgsta susilaikyti. Tai patvirtino tyrimas, atlikta Amerikos sveikatos institute.

Kaip atpažinti melą?

G a i r ė s » Imunitetas | Meilė | Peršalimo ligos |
 

Vištienos sultinys Vištienos sultinys - veiksmingiausias vaistas nuo peršalimo

Ar žinote, kad ne arbatytė su citrina veiksmingiausias vaistas nuo peršalimo, o vištienos sultinys, teigiama kad , būtent, vištienos sultinys stabdo tam tikrų baltųjų kraujo kūnelių judėjimą....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


Daržovės prieš kosulį Daržovės, augalai nuo kosulio :: Kaip gydyti kosulį?

Nugalėti kosulį - žinoma visuomet padės vaistai, tačiau ne ką prasčiau su kosuliu gali susidoroti bei jį įveikti kai kurios įprastos daržovės bei augalai....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


Peršalimo ligos Cinkas padeda peršalus

Pasak mokslininkų - cinko acetatas, jį ėmus gerti vos tik pajutus peršalimo požymius, sutrumpina negalavimo trukmę ir sušvelnina paciento būklę....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Kaip išrinkti dovaną vyrui?Kaip išrinkti dovaną vyrui?

P l a č i a u »

Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..

P l a č i a u »

Kaip suprasti moteris arba ko nori moterysKaip suprasti moteris arba ko nori moterys

P l a č i a u »

Meilės rūšys :: Meilė - jausmaiMeilės rūšys :: Meilė - jausmai

P l a č i a u »

Gražūs žodžiai Vestuvių proga


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-05-11