Esat.lt facebook'eKaip suprasti moteris arba ko nori moterys

Aš laiminga

Ach tos moterys... kažkur girdėta frazė. Bet ar tikrai sunku mus taip suprasti? Mums tereikia supratingumo bei pasitikėjimo... nežinau kaip jums, bet man tai... ko reikia... supratimo ir pasitikėjimo... Pasakysit tik tiek :)) tai žinoma ne... reikia ir apsirengt ir pavalgyti ir šiek tiek komforto bei patogumo.. na dar... na bet aš juk ne apie tai...

Tad, kaip suprasti moteris arba ko nori moterys?

• Jokio apsimetinėjimo - moterys turi labai stiprią intuiciją ir dažnai vadovaujasi emocijomis. Taigi, pirmoji taisyklė - būkite savimi!


• Jokio melo - nemeluokite moteriai vien todėl, kad manote, jog ji nesugebės suprasti tiesos, jūs galit nustebti mylinti moteris daug sugeba atleisti..

• Pasitikėjimas - jei jus kankina asmeninės problemos, nebijokite apie tai atvirai pasikalbėti su ja. Nustebsite, kaip jums palengvės!


• Būk vyras - moterys sako, kad joms patinka emocionalūs vyrai. Tačiau tai nereiškia, kad jūs privalote tenkinti kiekvieną moters užgaidą, atsiprašinėti už bet kokį savo poelgį, leisti jai priimti visus sprendimus, ar nuolatos verkšlenti dėl nesėkmių. Jei emocijas reikšite šiais būdais, moteris manys, kad esate pernelyg švelnus ir lengvai valdomas. Ji gali bandyti panaudoti šias jūsų savybes savo naudai. Taigi, gerbkite ją, bet netapkite nuo jos priklausomi.


• Gerbkite ją kaip moterį - pildykite jos norus ir išklausykite jos pageidavimų, tačiau jei ji reaguoja pernelyg jautriai, nebijokite to pasakyti į akis.


• Turėkite planų dėl ateities - nesakykite kad gyvenate tik šia diena, tokie vyrai nėra patikimi, jei negalvoja apie savo ateitį. Reikia žinoti ko norite šiandien, per artimiausius metus ar dešimt metų. Tai padeda moteriai suprasti jūsų požiūrį į ateitį, o galbūt ateitį, kurią praleisite kartu. Tai didelis pliusas!


• Ji yra ypatinga, vienintelė, nepakartojama - moteris, su kuria ketinate praleisti gyvenimą privalo žinoti, kad ji yra jums vienintelė. Ji privalo tai žinoti dabar ir visada! Iš ties didelė klaida pasakyti savo partneriui, nesvarbu ar moteriai ar vyrui, "tu esi kaip visi" - tai nuskamba skaidžiai iš mylimo ar patinkančio žmogaus. Kartais dėmesys - daro stebuklus.


• Seksas = mylėjimasis - moderniame pasaulyje moterys taip pat patiria vienos nakties nuotykius, kartais jos išnaudoja vyrus ir bando nustatyti savo seksualumo ribas. Tačiau gyvenimas nėra tik "Seksas ir miestas". Moteriškumas ir jautrumas yra savybės, kurias moderni moteris bando paslėpti. Nesistenkite paskubinti sekso! Skirkite laiko glamonėms ir preliudijai, neskubėkite pasiekti asmeninio pasitenkinimo, būkite švelnus ir fizinio kontakto metu parodykite kokia ji yra ypatinga. Trumpai tariant, mylėkitės! Beje, būtent po mylėjimosi, moteris yra gan atvira bei linkusi išsikalbėti nes paprastai apima artumo jausmas.

Kaip atpažinti melą?

G a i r ė s » Meilė |
 

Meilė Baisiausios frazės - kurių nereikėtų sakyti Jai arba Jam mylintis ar po to..

Visiems, ar nors daugeliui lemiamą momenta dažnai išsprūsta frazės.. kurios nuskamba itin žiauriai, nors iš tikrųjų įskaudinti visai nenorima. Kas kaltas? turbūt tik žmoniškas jaudulys....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Laisvė meilėje Laisvės galia! :: Meilės paslaptys

Laisvės galia - yra patarlė, kuri sako: jei ką myli, suteik jam ar jai laisvę, jei jis grįš atgal, jis jūsų, jei ne - jis niekada ir nebuvo jūsų....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Pirmo pasimatymo baisiausios klaidosPirmo pasimatymo baisiausios klaidos

P l a č i a u »

Elgesys kuris skaudinaElgesys kuris skaudina

P l a č i a u »

Smulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingusSmulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingus

P l a č i a u »

Mitų griovimasMitų griovimas

P l a č i a u »

Gražūs žodžiai Vestuvių proga


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2021-01-30