Esat.lt facebook'eEnergijos vampyrai - aimanuotojai

Energijos vampyrai - aimanuotojai - arba "Amžinoji auka" tokio tipo žmonėms visuomet viskas klojasi blogai.Jų problemos, žinoma, daug sudėtingesnės nei tos, su kuriomis susiduria kiti.

Amžinosios aukos tiesiog priverčia išklausyti jų problemas, jas guosti, jomis rūpintis. Iš aplinkinių tai pareikalauja energijos, kurią pasiglemžia amžinoji auka, bet atgal nesugrąžina. Šio tipo žmonės dažniausiai net nenori pagalbos, nes jos sulaukę nepa-sisemtų energijos.

Į amžinųjų aukų spąstus pakliūti nesunku, nes dabartiniame gyvenime jaučiamės kiek kalti. Dažnai kamuoja kaltės jausmas, kad mums akivaizdžiai sekasi geriau nei amžinajai aukai. Neretai jaučiamės kalti, nes, viena vertus, nebeturime jokio noro išklausyti kitų amžinų tiradų apie nesibaigiančias kančias. Kitas vertus, žinome, jog geras draugas privalo išklausyti.Tai - taip pat tiesa. Bet draugystė sieja du žmones. Kai vienas jų tik aimanuoja, bet nesidomi kito problemomis, rūpesčiais, kuriuos laiko nereikšmingais, palyginti su jo, tokiu atveju būtina pagalvoti, ar šis žmogus tikrai geras draugas.


Kaip elgtis su amžinąja auka?

Psichologų patarimas: nubrėžti aiškias ribas. Amžinajai aukai išdėstykite, kas jus trikdo, nepriekaištaukite, bet pasakykite, kad negalite padėti, nes jaučiatės pavargusi.

Taigi, jeigu sunku su žmogumi bendrauti dėl to, kad jis visą laiką dejuoja, galite duoti progą jam pasikeisti tai nurodydami. Galite pasakyti, pavyzdžiui: „Kai pasakoji man visus tuos dalykus, kurie tau nepatinka ar kas tau negerai, aš irgi išgyvenu. Norėčiau pakalbėti apie ką nors linksmesnio".

Jeigu dėl to sutriktų, pasirinkite temą, kuri jam maloni: „Papasakok apie savo naują virtuvę ar sūnaus egzaminus ar savaitgalį kaime ar naująjį kirpėją". Ir kai vėl pradės aimanuoti, nukreipkite į malonesnius dalykus

G a i r ė s » Charakteris | Energetinis vampyrizmas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Kaip atpažinti pirmuosius insulto požymius?Kaip atpažinti pirmuosius insulto požymius?

P l a č i a u »

Avalynės batraiščių varstymo būdaiAvalynės batraiščių varstymo būdai

P l a č i a u »

Vata dietaVata dieta

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-03-29