Esat.lt facebook'eAtrask meilę pagal Holivudą

Meilė

Ieškai gyvenimo meilės, bet vis nesiseka? Nenusimink, į pagalbą tau skuba Holivudas. Egzistuoja daugybė teorijų apie gyvenimo prasmę, bet viena, ką žino visi - gyvenimas be meilės niekuomet nebūna prasmingas.

Surasti Tą Vienintelį (ar Vienintelę) yra esmininis visų gyvų būtybių troškimas. Tačiau kartais tai tampa neįveikiama užduotimi. Vis dėlto nerimauti neverta: tiesiausią kelią į meilę mus gali parodyti kino genijai :)


• Surask savo teroristą - vienas geriausių būdų užmegzti ilgalaikius santykius - įsipainioti į kokią nors įkaitų dramą ar pavojingas tarptautines nusikaltėlių gaudynes. Nuo filmo "39 žingsniai" iki "Greitis" moterys ir vyrai sutinka vienas kitą aidint šūviams. Pavojai ir rizika ne tik sutvirtina jau priblėsusius santykius, bet ir padeda užgimti naujoms porelėms. Kad įsitikintum užtenka pažiūrėti tokius filmus kaip "Indianos Džounso nuotykiai" ar "Kietas riešutėlis".


• Atsisakyk moralinių skrupulų - jei rimtai galvoji užmegzti romaną, atsisakyk visų moralinių skrupulų. Fiktyvios vedybos - puikus būdas iš tiesų sukurti tvirtą šeimą. Puiki mokytoja šioje situacija galėtų būti Sandra Bullock, sukūrusi vaidmenį neseniai kino ekranuose pasirodžiusiame filme "Piršlybos". Žinoma, ši idėja nėra nauja: Gerardas Depardieu ir Andie McDowell dar 1990 metais pademonstravo šį triuką filme "Žalioji kortelė".
Dar vienas patarimas: nesidrovėk pašalinti iš kelio savo varžovo (varžovės). 1937 metų filme "Siaubinga tiesa" parodyta, kad niekšiški veiksmai gali palengvinti kelią į tikrąją meilę.
Klasikinėje Howardo Hawkso komedijoje "Jo merginos penktadienis" aktorius Cary Grantas kelis kartus pasitengia areštuoti savo buvusios žmonos meilužį dėl tariamo mokesčių klastojimo, kol šis supranta priežastį ir pasišalina. Taigi, jei nori sukurti šeimą su mylimu vyru ar moterimi, praverstų užsitikrinti keleto korumpuotų policininkų palaikymą.


• Vaidink sunkiai pasiekiamą - uždraustas vaisius visuomet skanesnis... Niekas nenori, kad meilė jam būtų paduota ant lėkštutės.
Tuo gali įsitikinti pažiūrėjęs tokias klasikines komedijas kaip "Tai nutiko vieną naktį", "Ponia Eva" ar "Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų". Pasimaivyti ir pavedžioti būsimą jaunikį už nosies kartais tikrai naudinga.


• Nebūk įnoringa - pasakos apie Pelenę ar Snieguolę mums įteigė, kad visų mūsų kažkur laukia tikroji meilė. Deja, kaip mums primena kremo nuo raukšlių gamintojai, šio gėrio mes neieškosime amžinai. Anksčiau ar vėliau ateina laikas apsiraminti. Filmas "Kaip Haris sutiko Sali" duoda puikią pamoką: bandyk surasti tą vienintelį, bet visuomet laikyk atsarginį jaunikį pašonėje.
Jei tau jau 40 metų ir vis dar neradai antrosios pusės, nebeieškok tobulybės, pasimokyk iš filmo "40-ies ir vis dar skaistus" ir sueik į porą su žmogumi, kuris tau bent kažkiek patinka. Geriausią patarimą duoda Katherine Heigl filme "Bjauri tiesa". Jis gali būti neišauklėtas storžievis, bet jeigu tau jau daugiau nei 30, neignoruok ir tokio kandidato...


• Būk vėpla - nevykėliai greičiau suranda savo meilę. Bent taip mums teigiama filmuose. Jau minėtame filme "40-ies ir vis dar skaistus" nevėkšla jaunikis susituokia su šauniąja Catherine Keener. "Bridžitos Džouns dienoraštyje" aukštinama jau moteriškos lyties nevykėlė. Filme "Annie Hall" du skirtingo lygio nevykėliai užmezga pavydėtiną romaną.


• Būk sėkmingas - jei negali būti nevykėliu, būk sėkmingas. Sutikti gyvenimo meilę - tai tas pats, kaip laimėti loterijoje (filmas "Tai galėjo nutikti ir tau") ar tiesiog likimo malonė, kurią atrandi bėgant laikui (filmas "Muzika ir žodžiai").


• Jei praradai visas viltis, kreipkis į profesionalą - juk tau nekyla mintis pačiam pakeisti elektros instaliaciją namuose? Taigi kodėl turėtum pasikliauti savo jėgomis ieškodamas meilės? Ekspertai, padedantys palikti namus, ("Uždelsta meilė") ar santykių patarėjai ("Hičas") tikrai pasistengs tave sutuokti, jei iš pradžių jiems sumokėsi apvalią sumelę.
Tačiau turite įvertinti vieną pavojų, kurį sufleruoja filmas "Vedybų planuotoja": moteris, kuri jums padeda išsirinkti vestuvinę puokštę, gali pabėgti su jūsų jaunikiu.

G a i r ė s » Meilė |
 

Draugiškas pasisveikinimas Meilės rūšys :: Meilė - draugystė

Vyras galvojantis, kad meilė tai draugystė, visų pirma ieško draugės. Tokiam vyrui be didžiausios baimės galima atsiverti, išsipasakoti savo slapčiausias svajones ir visuomet būsite suprasta....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Aistra Aistros galia! :: Meilės paslaptys

Aistra - tai gilus susidomėjimas ir entuziazmas. Kai jūs ką nors aistringai mylite, jaučiatės jaunas ir gyvybingas, nuoširdžiai rūpinatės juo ir nuolatos domitės jo gerove....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Bendravimo galia!Bendravimo galia!

P l a č i a u »

Afrodiziakai - mitas ar tikrovė?Afrodiziakai - mitas ar tikrovė?

P l a č i a u »

10 žiauriausių moters poelgių, vyrų atžvilgiu10 žiauriausių moters poelgių, vyrų atžvilgiu

P l a č i a u »

Pagarbos galia!Pagarbos galia!

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-20