Esat.lt facebook'eLaimingi žmonės gyvena ilgiau

Vokiečių medicinos profesorius Wolframas Schuffelis iš Marburgo universiteto apibendrina: „Mes turime labiau rūpintis ne ligomis, o sveikata. Mes turime paklausti savęs: kodėl tiek daug žmonių, nepaisant didelio darbo krūvio, retai serga?“ Jo atsakymas: „Nes tiems žmonėms būdinga teigiama gyvenimo nuostata!

Visa, kas neigiama, susilpnina imuninę sistemą ir susargdina.“ Teigiamos mintys yra svarbus imuninės sistemos stimuliatorius.

Kad savimi patenkinti žmonės gyvena ilgiau, įrodyta moksliškai. Suomių mokslininkai atliko išsamius tyrimus, kurie truko 20 metų. Jie reguliariai apklausdavo 11 tūkstančių tiriamųjų, kurie tyrimo pradžioje visi buvo sveiki ir nesirgo jokiomis rimtesnėmis ligomis, apie savijautą, pasitenkinimą gyvenimu ir socialinius kontaktus.

Rezultatai: moterys pasirodė esančios vidutiniškai labiau patenkintos savo gyvenimu už vyrus ir turėjo daugiau socialinių kontaktų. Jos rečiau sirgo ir ilgiau gyveno.

Pasirodo, net žaizdos gyja greičiau - juk net vaikas žino: kai mama švelniai paglosto sumuštą kelį, skauda mažiau. Švelnumas ir glamonės ne tik mažina skausmą, bet ir paspartina gijimo procesą. Tai įrodė amerikiečių mokslininkai iš Ohajo universiteto, stebėję, kokiu greičiu užgyja sutuoktinių poroms padaryti odos įbrėžimai, priklausomai nuo jų emocinės būsenos, santarvės ar kivirčų.

   Laimingas žmogus gyvena ilgiau!G a i r ė s » Ilgaamžiškumas • Laimė •
 

Katė ramina Būk optimistas, jei nori ilgai gyventi

Nieko nėra malonesnio, kaip būti mylimam. Ir retai kas myli taip atsidavęs kaip šuo ar katė. Jau vien kailiuko paglostymas, mylimo gyvūno artumas priverčia ramiau plakti širdį...

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Ilgaamžiškumas


Kas mus sendina? Kas mus sendina?

Cholesterino perteklius - ši riebalinė medžiaga kaupiasi kraujagyslėse ir apsunkina organų bei audinių mitybą krauju. „Geriausiu" atveju – anksti pasensta organizmas....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Ilgaamžiškumas


Vaikščioti - sveika! Harvardo vaikščiojimo programa

Mokslininkai teigia "Vaikščiok pėsčiomis po 30 minučių 5 kartus per savaitę – ir pailginsi savo gyvenimą 2 metais.. Pasirodo tai, irgi, kaip sakoma, nėra laužta iš piršto....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Ilgaamžiškumas


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-03-29