Esat.lt facebook'e



Ką vertėtų žinoti prieš dažant plaukus namuose?

Jei Mėnulis yra ugnies ženkluose (Avinas, Liūtas, Šaulys), dažykite plaukus tik prie pat šaknų. Nepakenksite plaukams, jei netyčia per ilgai nenuplautumėte dažų.

Šiuolaikinės plaukų dažymo priemonės ne tik keičia plaukų spalvą, bet ir juos apsaugo. Nors aišku vertėtų pirkti tik žinomų firmų plaukų dažus. Nors jų kaina didesnė, bet kokybė ir didesnė.

Beto, jei dažų sudėtyje tik augaliniai komponentai, dažai greičiau nusiplauna, o žilų plaukų jie gali ir nenudažyti.

Dažant namuose, visų pirma reikia atidžiai perskaityti dažų naudojimo instrukciją.

Dažniausiai dažomi sausi neplauti plaukai. Geriausia, kai galva neplauta 2–4 dienas. Tada natūralūs odos riebalai padeda dažams geriau įsigerti į plaukus ir prie šaknų.

Tačiau yra ir tokių dažų, kurie tepami ant švarių, išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Tada prieš dažymą plaukai išplaunami šampūnu ir užtepama maitinamoji kaukė ar balzamas.

Jau yra priemonė, kurią galima vartoti ir prieš, ir po plaukų dažymo. Tai plaukų porėtumo kompensatorius, kuris paruošia ir apsaugo plauką.

   Nereikėtų dažyti plaukų dienomis, kai sergate mėnesinėmis, nes tuomet dažai susigeria blogiau, apskritai ir kirptis ne vertėtų.

Dažus medine mentele porcelianiniame ar moliniame indelyje (tik ne metaliniame) reikia susimaišyti prieš pat dažymą.

Dažus tepkite specialiu plaukų dažymo šepetėliu: pirmiausia užtepkite ataugusius plaukus, vietas prie smilkinių, kaktos ir viršugalvio, vėliau dažus paskirstykite tolygiai po visus plaukus. Šukuokite retomis plastmasinėmis šukomis.

Nudažytus plaukus išplaukite drėkinamuoju šampūnu, jokiu būdu ne šampūnu riebiems plaukams. Jis sausina plaukus, dėl to jie praranda elastingumą ir žvilgesį.

Svarbiausia dažant plaukus pačiai - laikytis instrukcijos - nelaikykite dažų ant plaukų ilgiau nei joje nurodyta!


SPALVOS NIUANSAI

• Jei vaikystėje Jūsų plaukai buvo šviesūs, greičiausiai ir dabar gerai atrodytumėte šviesiais plaukais.

• Itin šviesios odos mėlynakėms ar žaliaakėms tiks įvairūs šviesių plaukų atspalviai, tačiau reikėtų vengti rusvesnių spalvų.

• Jeigu Jūsų oda turi gelsvų tonų, venkite auksinio plaukų atspalvio.

• Sruogelės visuomet pagyvina šukuoseną. Geriausiai atrodo, kai naudojami bent du skirtingi jų atspalviai. Daugiau sruogelių aplink veidą gali paryškinti Jūsų veidą.

• Beto, dažant vientisai, plaukų šaknis tenka perdažyti kas mėnesį ar pusantro, o sruogelėmis – tik kas du ar tris mėnesius. Optimaliausia plaukus dažyti vieną kartą per mėnesį.



G a i r ė s » Plaukai •
 

Pleiskanos Pleiskanos

Dažniausiai pleiskanas atpažinti nesunku: tai – baltos, „riebaluotos“ atsiskiriančių negyvų raginio odos sluoksnio ląstelių plokštelės. Be to, odai pleiskanojant, ją dažnai niežti...

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Plaukai


Plaukų plovimas Kaip teisingai plauti plaukus?

Svarbiausia taisyklė yra naudoti tavo plaukų tipui tinkamą šampūną. Atsižvelgdama į tai, ar tavo plaukai riebūs, normalūs, sausi, garbanoti, dažyti ar ilgi....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Plaukai


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!





© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25