Esat.lt facebook'eKaip padaryti merginai ispūdį per pasimatymą?

Gėlytė Tau

• Šypsokis jei ir būk draugiškas. Nė viena moteris neatsispiria pagundai artimiau susipažinti su gerai nusiteikusiu, maloniu ir dažnai besišypsančiu vyriškiu.

• Pasidalyk su ja maistu. Tiesiog pakviesk ją papusryčiauti. Kvietimas kartu pavakarieniauti – banalokas būdas artimesnei pažinčiai, nereikalaujantis ypatingos fantazijos. Be to, moteris su nepažystamu vyru jaučiasi daug saugesnė dieną nei vakare. Moterys mano, kad vyrai apie seksą galvoja tik sutemus. Tačiau tu žinai, kad apie tai jie galvoja ir dieną.


• Priversk ją padirbėti, tačiau nepersistenk. Iš pradžių paprašyk padėti iš šaldytuvo atnešti gėrimus ir paserviruoti stalą. Jei sužadinsi šeimininkės ir padėjėjos instinktą, tai ji greitai įsijaus į šį vaidmenį. Tokiu būdu pamažu prisikasite iki paties svarbiausio – artimesnio bendravimo.


• Kalbėdamas dažnai kartok jos vardą – moters ausiai jos vardas yra pati gražiausia melodija. Pavyzdžiui, siūlydamas jei kavos sakyk: „Gal dar kavos, Lina? Ne? Gaila... Tu mane įžeidi, Lina – kava arabiška, parvežta iš Olandijos..“ Tokiu būdu mergina susidarys įspūdis, kad Tu apie ją nuolat galvoji.


• Pavėžink ją automobiliu, motociklu, mopedu ar net vežimu, kurį traukia arkliai... Tai paprastas, bet efektyvus moterų „kabinimo“ triukas. Greitis, romantika, galimybė prie Taves priglusti lekiant dideliu greičiu – tai, ko reikia, kad ji pajustų, koks tu esi sumanus, be to, gali valdyti sudėtingą situaciją. Dėl šio pajūčio moterys pasiryžusios atsiduoti ne tik vieną naktį, bet ir visą gyvenimą.


• Atsargiai su ja pakalbėk apie seksą. Tik nesumanyk taukšti vulgarybių ar pasakoti nešvankių anekdotų. Geriau papasakok būtą nebūtą istoriją apie draugelį, kuris nesinaudojo prezervatyvais ir vos nenumirė nuo dizinterijos.... Žinoma tai pokštas – viduriavimas ir mylėjimasis be prezervatyvo neturi nieko bendra, tačiau tu pamatysi jos reakciją į intymius santykius, sužadinsi norą sužinoti, koks tu esi lovoje...


• Nesigirk savo ankstesniais žygiais ir pažintimis su kitomis moterimis. Net jei tuo dažnai giriasi tavo draugai prie alaus bokalo. Šiuolaikinės moterys myli ne tuos, kurie daug kalba, o tuos, kurie veikia. Jei ji pati paklaus apie tavo buvusias moteris, šyptelėk ir atsakyk, kad tai buvo labai seniai ir jas sunkiai beprisimeni...


• Negraudink jos kalbomis apie savo „žiaurią“ vienatvę. Tegul mergina mano, kad siekdamas tavo dėmesio ji nugalėjo daug konkurenčių. Konkurencijos jausmas jai neleis sėdėti sudėjus rankų – pati ims geisti tavęs.


• Nepamiršk jos draugių – sakyk joms komplimentus. Tai sena indų išmintis. Tavo moteris stengsis iš visų jėgų, kad visą dėmesį skirtum jai.


• Suartėjimo link irkis lėtai ir atsargiai, lyg tykotum žvėries. Pokalbio metu priliesk jos ranką, o suradęs tinkamą progą apkabink per liemenį. Tai kai kurias moteris jaudina labiau nei spenelių glostymas intymiomis akimirkomis.

G a i r ė s » Meilė |
 

Kuždėjimas į ausį Atsiprašymo žodžiai girdimi geriau dešine ausimi

Kairioji smegenų pusė, kaip manoma, yra labiau loginė ir dominuojanti, o dešinioji atsako už vaizduotę, intuiciją, emocijas ir erdvės suvokimą....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Aistra Aistros galia! :: Meilės paslaptys

Aistra - tai gilus susidomėjimas ir entuziazmas. Kai jūs ką nors aistringai mylite, jaučiatės jaunas ir gyvybingas, nuoširdžiai rūpinatės juo ir nuolatos domitės jo gerove....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!

Kaip išrinkti dovaną vyrui?Kaip išrinkti dovaną vyrui?

P l a č i a u »

Baisiausios frazės mylintisBaisiausios frazės mylintis

P l a č i a u »

Kaip būti laimingam ir atrasti meilę?Kaip būti laimingam ir atrasti meilę?

P l a č i a u »

Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..Ženklai, kad vaikinas ketina jus palikti..

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2018-05-01