Esat.lt facebook'eKaip elgtis su žmonėmis kurie siurbia energiją?

Kaip elgtis su žmonėmis kurie siurbia energiją? - visų pirma jūs turite iš naujo apgalvoti požiūrį į santykius su žmonėmis, kurie yra jūsų energiją sekinačiųjų sąraše. Jeigu jums nebūtina su jais draugauti - nebendraukite. Žinoma neturėtumėte nutraukti draugystę šiurkščiai.

Bet jeigu įsitikinote, kad jie daro jums blogą įtaką, visai natūralu jiems mažiau skirti savo laiko. Sutrumpinkite kalbėjimą telefonu, iš pat pradžių pasakydami, kad turite tik kelias minutes, ir laikykitės savo žodžio.


Griežtai ir tvirtai sakykite "ne", venkite duoti pažadus, kurių vėliau gailėsitės. Jeigu žmonės dėl to pradės bjauriai elgtis, galbūt reikės būti griežtiems ir draugystę nutraukti.

Žinoma, yra žmonių, kurių neišmesite iš savo gyvenimo: tai šeimos nariai, kaimynai, bendradarbiai. Jeigu tokių esama jūsų sąraše, teks keisti santykių su jais pobūdį, kad jie sekintų jus mažiau.


Energijos vampyrų yra trys rūšys - aimanuotojai, žlugdytojai ir kritikai - ir mes turime neleisti jiems siurbti mūsų energiją.


Aimanuotojai | Žlugdytojai | KritikaiPrieš pradėdami keisti jūsų gyvenime esančius žmones, pagalvokite ką patys galite padaryti, kad būtų geriau. Juk pagaliau tik patys save galite daugiau ar mažiau valdyti. Kad ir kaip aiškiai ir įtikinamai prašysite ko nors kitų žmonių, jų valia - paklausyti ar ne. O savęs reikėtų paklausti dviejų svarbiausių dalykų.

1. Ar pats ir esate energijos siurbikas?

2. Ar turite priežasčių jaustis kaltas?

G a i r ė s » Energetinis vampyrizmas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Aksomo savybės ir priežiūraAksomo savybės ir priežiūra

P l a č i a u »

Vitaminas B12Vitaminas B12

P l a č i a u »

Saldainiai vaikus daro piktusSaldainiai vaikus daro piktus

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-20