Esat.lt facebook'eTalismanas - obuolys

Talismanas - obuolys

Talismanas - obuolys - sakoma, kad mano namai - mano tvirtovė. Tai faktas, su juo turbūt niekas ir nedrįs ginčytis. Tačiau ką daryti, kai namuose nejauku, kai gimtosios sienos spaudžia, o artimi žmonės nervina? Pasak astrologų, šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį, tiksliau įsigyti - obuolį, pagamintą iš įvairių medžiagų, priklausomai nuo situacijos. Yra manoma, kad obuolys, gan stiprus talismanas ar amuletas, galintis padėti Jūsų namus paversti patikima užuovėja nuo gyvenimo negandų...

• Auksinis obuolys.
... padeda išspręsti tėvų ir vaikų problemas. Todėl auksinį obuolį patariama įsigyti tiems tėvams, kurių santykiai su savo vaikais yra įtempti ir sudėtingi. Šis talismanas padeda išgirsti vienas kitą ir išmoko būti kantresniems bei santūresniems. Galite nešioti aukso obuolio formos pakabuką, tada bendrų prisilietimo taškų bus daugiau, o priežaščių barniams ir konfliktams - mažiau.


• Sidabrinis (melchioro) obuolys.
... tai kovotojai už teisybę. Šie obuoliai atidžiai stebi, kad būtų gerbiamos visų šeimos narių teisės ir norai. Todėl, jei jūs esate prioritetinio bendravimo šalininkai, įsigykite sidabrinį obuolį - pakabuką ant kaklo ar pakabuką mobiliam telefonui, ar sagę.


• Pintas obuolys.
... neleidžia savo šeimininkams pinigų eikvoti nereikalingiems, ir tik užkraunantiems namų erdvę daiktams. Pinto obuolio poveikyje Jūs atsikratysite nereikalingų interjero daiktų ir įsigysite tikrai vertingų naudingų namų buities apyvokos reikmenų. Šio talismano poveikyje Jūsų namai taps tiek jaukūs, kad iš jų nesinorės niekur eiti.


• Krištolinis obuolys.
... padės tiems, kas nori keisti ar pirkti gyvenamajį būstą. Šis talismanas padeda greičiau įgyvendinti sumanytus norus, įveikti biurokratines kliūtis ir apsisaugoti nuo apgavysčių. Tiesa, Jūs turite mylėti, gerbti ir itin saugoti šį talismaną. Atminkite, kad ant krištolinio obuolio neturi būti nei dulkių, nei purvo. O svarbiausia, šis talismanas neturi būti pamirštas.


• Porcelianinis (stiklinis) obuolys.
... nepaisant savo trapumo, porcelianiniai (stikliniai) obuoliai padeda iš namų išvaryti ne tik nekviestus svečius, bet ir blogą nuotaiką. Padedant šiam talismanui Jums pavyks nuslopinti neigiamas emocijas dar už namų durų, o į namus įeiti ramios ir linksmos nuotaikos. Pasak astrologų, porcelianiniai (stikliniai) obuoliai padeda praleisti puikų ir ramų vakarą šeimos rate.


• Keramikinis obuolys.
... padeda išvalyti Jūsų namų aurą, išvarydami agresiją ir negatyvias nuotaikas. Norėdami save ir savo namus apsaugoto nuo neigiamo energetinio poveikio, keramikinį obuolį laikykite matomojoje vietoje. Geriausia laikyti virtuvėje, kuri dar ir laikoma namų židiniu.


• Plastmasinis obuolys.
... tai gali būti druskinė, pipirinė, ar bet kuri kita talpa biriems produktams. Šie talismanai padeda savo šeimininkams atsipalaiduoti, pamiršti problemas ir pagaliau suvokti savo klaidų ir nesėkmių priežastis.


• Nefrito obuolys.
... tai talismanas, nors tiksliau amuletas, nes yra saugotojas, kuris pavers bet kokius namus neįveikiama tvirtove. Tad, norite apsaugoti savo namus nuo vagių, tokią apsaugą patikėkite nefrito obuoliui, ir galėsite ramiai miegoti.

G a i r ė s » Obuoliai | Talismanai |

 

Penki ir aštuoni :: Laimės akmuo pagal numerologiją

Penki ir aštuoni :: Laimės akmuo pagal numerologiją

Savo talismano ieškoti galima labai įvairiai, vienas iš būdų, būtent numerologija. Tereiktų pasiskaičiuoti savo skaičiuką, ir gavę 5 ir 8 dirstelti čia....

K a t e g o r i j a » Įdomybės »

G a i r ė s » Talismanai

 

  Taisyti-papildyti

Siūlom paskaityti!

 

Karščiui atsparaus stiklo indų priežiūraKarščiui atsparaus stiklo indų priežiūra

Karščiui atsparus stiklas dažnai vadinamas židinio, ugniai atspariu stiklu, stiklo keramika, keramikiniu stiklu, skaidria keramika. Stiklo keramika....

P l a č i a u »


 

Drabužių etikečių studijavimasDrabužių etikečių studijavimas

Drabužio etiketė – tarsi kriptograma. Ją iššifravus galima sužinoti daug įdomių dalykėlių. Galbūt net tokių, po kurių drabužio iškart atsisakysite....

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-09-04