Esat.lt facebook'eJogos nauda

Jogos nauda

Indijoje yra guru, dvasinių Mokytojų, vadovų, kurie jogos metodų moko savo mokinius. Tai tikri prityrę jogai, jie jau toli palikę pirmąsias pakopas, hatha jogos fizinius pratimus - pradinį žingsnį jų ilgame tobulinimosi kelyje. Jie gyvena nuošaliose vietose ir jogos mokymo paslaptimis dalinasi tik su savo mokiniais.

Šitaip jiems pavyksta išsaugoti savo mokymą per tūkstančius metų, kad ir kiek būtų epidemijų, katastrofų, karų ir antpuoli Indijoje. Joga daugybei žmonių padeda išsaugoti sveikatą ir dvasinę ramybę.

Taigis, kaip jau buvo rašyta joga - tai kūno, dvasios ir proto harmonija. Ši senovės išmintis, nutiesia kelią į sveikesnį, laimingesnį ir taikesnį gyvenimą.

Joga gerina kūno laikyseną, lankstumą, plastiškumą bei judesių koordinaciją. Taip pat gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą.

Joga stiprina, maitina ir tonizuoja raumenis, sąnarius, kaulus, vidaus organus. Gerina visus fiziologinius bei neurologinius organizmo procesus. Stiprina endokrininės liaukos veiklą bei organizmo apsaugines funkcijas. Joga padeda atsikratyti daugelio ligų: chroniškų skausmų, depresijos, nerimo ir baimės, skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Jogos užsiėmimai reguliuoja kraujo spaudimą, šalina miego sutrikimus, nuovargį, galvos skausmus, ir t.t.

Tad, pradėję užsiiminėti joga, Jūs tapsite sveikesni, energingesni, gracingesni. Organizmas taps atsparesnis ligoms ir stresinėms situacijoms. T.p. joga Jums suteiks ramybės ir proto koncentracijos, padės pamatyti gyvenimo grožį, labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresniu.

G a i r ė s » Joga | Sportas |
 

  Taisyti-papildyti

 Prieš pradedant aktyviai sportuoti, ypač jei to nedarėte ankščiau, NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju!


Siūlom paskaityti!
Jogos naudaKą vertėtų žinoti prieš mankštinantis?

P l a č i a u »

Ką vertėtų žinoti apie jogąKą vertėtų žinoti apie jogą

P l a č i a u »

Pratimai visiems ir kiekvienamPasimankštiname?

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-03-29