Čiaudėjimas :: Ką vertėtų žinoti apie čiaudėjimą
Tuberkuliozė - tai viena iš labiausiai paplitusių infekcinių ligų, kuria, kaip manoma, užsikrėtę yra daugiau nei du milijardai žmonių visame pasaulyje..
K a t e g o r i j a » Ligos
Tad ar mokate teisingai kosėti ar čiaudėti? Pasirodo, kosėti ir čiaudėti reikėtų ne į delną, o į alkūnės linkį arba petį. Turint nosinaitę - į ją. Kos..
K a t e g o r i j a » Verta žinoti
Puslapiai: 1 |
Avokadai mažina kraujo klampumą, jo krešėjimą, gerina kraujagyslių sienelių elastingumą, tinka širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai. Avokadai išsiskiria folio rūgšties kiekiu, turi net 20 proc. organizmui reikalingos paros normos... Porai naudingi daugybei organizmo sistemų.. širdžiai, smegenims, žarnynui, kaulams, akims ir pan. Porai reguliuoja skrandžio ir žarnyno darbą, gerina virškinimą, aktyvina žarnyno peristaltiką... Mitybos specialistai rekomenduoja rinktis duoną, pagamintą iš rupių miltų (viso grūdo ar pilno grūdo ar visų grūdo dalių) arba su sveikais grūdais. Tokioje duonoje skaidulinių medžiagų bus vos ne tris kartus daugiau nei pagamintoje iš įprastų (baltų) miltų... |
Kraują stabdančių savybių turi susmulkinti vyšnių lapai. Jei bėga kraujas iš nosies - įdėkite į nosį vyšnios lapą, turėtų tai padėti... Himalajų druska, dar vadinama Himalajų auksu arba kalnų auksu - tai rožiniai druskos kristalai. Teigiama, kad tai pati švariausia druska pasaulyje bei vienintelė druska, nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu išplaunanti dar ir senąsias druskas ir..
Rauginti kopūstai skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, gerina virškinimą, valo žarnyną, šalina toksinus, padeda kovoti su žarnyno infekcijomis. Reguliariai valgant raugintas daržoves, tame tarpe ir raugintus kopūstus - mirties rizika nuo infekcijos sumažėja.. |