Esat.lt facebook'eAR YRA TOKIŲ BAKTERIJŲ, KURIŲ NEREIKIA BIJOTI?

Pasaulis yra sudėliotas taip, kad jame greta gerų dalykų, visada atsiranda ir blogų. Tačiau į tai pažvelgus plačiau, peršasi išvada, jog nėra taip labai blogai. Todėl neverta nusiminti. Juk jeigu yra blogosios, tai egzistuoja ir gerosios bakterijos, kurių paskirtis – įveikti savo priešes.

Kokia yra pagrindinė gerųjų bakterijų užduotis?

Kiekvieno žmogaus organizme nuolat tarpusavyje sąveikauja gerosios bakterijos su blogosiomis. Pirmųjų pagrindinė užduotis – nukenksminti tas blogasias bakterijas, kurios taikosi pažeisti tinkamą naudingųjų medžiagų balansą organizme bei daro blogą įtaką bendrai organizmo sveikatos būklei.

Bakterijos
https://www.pexels.com/photo/person-using-a-pipette-4031442/

Turint omenyje mūsų kūną, gerųjų bakterijų daugiausiai yra žarnyne, ypač storojoje žarnoje. Be to, nemaži jų kiekiai aptinkami burnoje, plaučiuose, šlapimtakiuose ir odoje. Jų vienodai turi tiek moterys, tiek vyrai.

Kokiais atvejais žmogaus sveikatai iškyla ypatingas pavojus?

Ypatingas pavojus žmogaus sveikatai iškyla tada, kai pakertama organizmo vidinio gyvenimo pusiausvyra, blogosioms bakterijoms pradėjus sparčiai daugintis. Tai dažniausiai atsitinka dėl to, kad kūne dėl kokių nors priežasčių staigiai sumažėjo gerųjų bakterijų pajėgos, todėl nebėra kam stoti į visavertę kovą su sveikatos priešais.

Panašiai nutinka ir visuomeniniame gyvenime, kai viršų ima imti piktosios jėgos, o gerųjų tinkamam pasipriešinimui pritrūksta. Abejais atvejais yra reikalinga kuo greičiau papildyti gerųjų pajėgų atsargas. Paprasčiau tai yra padaryti, kai gelbstime savo organizmo sveikatą. Imuniteto pajėgumų atstatymui padeda maisto papildų su gerosiomis bakterijomis naudojimas.

Kokius teigiamus veiksmus mūsų organizme atlieka probiotikai?

Probiotikai, kaip parodo atlikti tyrimai, ne tik prisideda prie puikios imuninės sistemos būklės palaikymo, bet ir kontroliuoja visus vidinius uždegiminius procesus. Jie taip pat padeda atitinkamiems organams virškinti maistą, įsisavinti vitaminus, suskaido ir absorbuoja naudojamus medikamentus, palaiko žarnyną dengiančių ląstelių tvirtumą, kas neleidžia blogosioms bakterijoms patekti į kraują.

Gerųjų bakterijų dėka užkertamas kelias viduriavimui, tame tarpe ir tokiam, kurį sukelia antibiotikų vartojimas. Jos gelbsti ir nuo vidurių užkietėjimo, žarnyno, šlapimo takų, viršutinių kvėpavimo takų, gerklės, ausų ir nosies bei dantenų uždegimų. Šios bakterijos taip pat padeda nuo laktozės netoleravimo ir net nuo egzemos pasireiškimo.G a i r ė s » Gerosios bakterijos •
 

  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25