Esat.lt facebook'eKĄ GALIMA NUVEIKTI SU FREZAVIMO ĮRANKIAIS?

Frezavimo įrankiai

Frezavimo įrankiai yra reikalingi tada, kai tenka karpyti, pjaustyti arba suteikti kokią nors kitą formą medžio, plastiko bei įvairių metalo gaminiams. Šiais įrankiais naudojasi ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai, tad nieko nestebina privačiuose namuose laikomos frezos.

Frezavimo įrankiai
https://www.pexels.com/photo/photography-of-black-power-tool-1094770/

Kokius darbus galima atlikti su freza?

Frezomis galima pjauti, gręžti, kirpti ar kaip nors kitaip paveikti apdirbamo ruošinio paviršių. Jos gali atlikti tai, ko nepajėgia kiti meistravimo įrankiai. Ypač patogu tai, kad jomis įmanoma pagal savo norą formuoti pačius skirtingiausius paviršius – tiek plokščius, tiek kūginius, tiek cilindrinius, tiek horizontalius, tiek vertikalius.

Su freza iš metalo galima išgauti krumplius krumpliaračiams, sraigtinius griovelius, reljefinius paviršius. Šiuo įrankiu galima atlikti įvairių formų, gilumo ir matmenų pjūvius. Freza gali būti naudojama tada, kai reikia nuo ruošinio paviršiaus nuimti kelis medžiagos sluoksnius. Ja įmanoma labai lygiai išgręžti norimo gylio skylę, suformuoti griovelį ir pan.

Iš kokių medžiagų gaminami frezavimo įrankiai?

Frezavimo įrankių gamyboje naudojamos tokios medžiagos, kurios yra labai atsparios tempimui, tarp jų įskaitomas ir plienas. O įrankio darbinės briaunos dažniausiai yra pagamintos iš keramikos, kurią dengia deimantinė danga. Kai kada jos būna sudarytos ir iš karpytų vielų, kurios paviršiui suteikia ypatingą tvirtumą.

Ką galima apdirbti su frezavimo įrankiais ir kokios yra jų formos?

Su frezavimo įrankiais galima apdirbti medieną, įvairius metalus, ketų, plastiką ir net akmenį. Dažniausiai metalo apdirbimui naudojamais įrankiais yra apdorojamas aliuminis, ketus ir plienas. Medienos apdirbimui skirti frezavimo įrankiai yra kelių formų.

Vieni yra skirti gaminio kampams užapvalinti. Su raidės V formos įrankiais ruošinyje daromos išpjovos, o su diskiniais įrankiais formuoja griovelius. Dar yra frezavimo įrankiai, kuriuos naudoja gaminio kraštams frezuoti.

Tie frezavimo įrankiai, kurie yra skirti dirbti su medienos gaminiais, labai minkštai veikia gaminio medžiagą, todėl su jais dirbant nėra drožlių, pašalinama jo kraštų sukietėjimo rizika. Jei jums reikia frezavimo įrankių, nedvejodami pirkite juos internetinėje parduotuvėje, kurios adresas: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/festool-irankiai/festool-frezavimo-irankiai, nes tada tikrai nepralošite.

G a i r ė s »
 

Miegas Kokie yra svarbiausi paklodžių su guma pranašumai?

Paklodės gali būti užtiesiamos arba su guma (užvelkamos ant čiužinio). Pastaroji pasirinkimo galimybė dabar yra itin populiari. Susidomėjimas šio tipo paklodėmis atsirado tikrai ne be priežasties: tokia pasirinkimo galimybė turi ne taip ir mažai privalumų, kur..

K a t e g o r i j a » Svetainės informacija
G a i r ė s » Patarimai


Sodo reikmenys patiems įvairiausiems poreikiams

Turbūt kiekvienas svajotų turėti savo kampelį, kurį galėtų išpuoselėti pagal unikalią viziją. Tačiau turintieji sodą dažnai susiduria ne vien su džiaugsmu, bet ir su rūpesčiu, nes reikia atlikti daug įvairių darbų ir turėti įrankių. Natūralu, jog tai reikalauj..

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Patarimai


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »

Kailinių gaminių priežiūraKailinių gaminių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25