Esat.lt facebook'ePavydas

Pavydas - galbūt labai trokštate turėti kokios nors garsios manekenės išvaizdą ar pavydite savo geriausiai draugei jos vaikino ar vyro. Tačiau šį jausmą slepiate, nes esate išauklėta, pavydą stengiatės užgniaužti savyje, kai tik jis jus užvaldo. Užgniauštas jis tampa nuožmus ir griaunantis.

Pasak psichologų, pavydas yra visiškai natūralus jausmas ir puikus būdas suprasti, ko jums labiausiai trūksta gyvenime. Pirmiausia reikėtų atvirai prisipažinti, ko labiausiai trokštate - gerų tarpusavio santykių, didesnės algos ar naujo automobilio ar pan.

Pavyzdžiui, jei jus nuolat graužia pavydas, kad po sunkios dienos jūsų draugės vaikinas ar vyras daro jai atpalaiduojantį kūno masažą, labai tikėtina, kad jums trūksta partnerio švelnumo. Būtinai apie tai su savo draugu pasikalbėkite.

Arba jei kieno nors įspūdingo dydžio alga verčia jus pavydėti, tai gali būti ženklas, kad pinigai jums yra daug svarbesni, nei manėte ankščiau. Tebūnie tai motyvacija prašyti darbdavio paaukštinimo. Jei nepasisektų to pasiekti, vadinas pats laikas mokytis, kelti kvalifikaciją ir ieškotis geriau apmokamo darbo.

G a i r ė s » Emocijos | Pavydas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Vėmalų dėmių valymasVėmalų dėmių valymas

P l a č i a u »

Ką reiškia vyrų dovanos?Ką reiškia vyrų dovanos?

P l a č i a u »

Paprastoji avietėPaprastoji avietė

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2021-10-05