Esat.lt facebook'ePirštinių priežiūra

Kaip skalbti pirštines

Pirštines, kurias galima skalbti, nesibaimindama skalbkite dažnai. Paprasčiausia jas skalbti užsimovus ant rankų.

Plaukite šiltomis pamuilėmis, lengvai trindama, tarsi mazgotumėte rankas. Vandenį, kuriame skalaujate, keiskite kelis kartus. Išskalbtas pirštines džiovinkite pakabintas už pirštų.

Vilnones pirštines džiovinkite patiestas ant rankšluosčio, kad neišsitampytų ir neprarastų formos. Išdžiūvusias lengvai patrinkite tarp rankų, kad suminkštėtų, kelis kartus apsimaukite, kad atgautų buvusią formą ir jau tada drąsiai dėkite į spintą.

Nešvarias odines pirštines lengvai išvalysite pienu, su ištirpintu žiupsneliu geriamosios sodos. Be to, odines pirštines galite valyti kaip zomšines: užsimovusi ant rankų šiltose pamuilėse, o labai nešvarias vietas patrindama šepetėliu. Išskalbtas odines pirštines išverskite ir išskalaukite šaltu vandeniu su trupučiu glicerino. Išskalavusi išverskite į gerąją pusę, nuspauskite frotiniu rankšluosčiu ir džiovinkite atokiau nuo šildymo prietaisų. Išdžiūvusias ir sukietėjusias galite patepti ricinos aliejumi. Pirštinės vėl bus elastingos ir minkštos, jeigu skalausite jas vandenyje su trupučiu acto – į litrą vandens pilkite tik du tris šaukštus.

Įsidėmėkite! Kartais odinės pirštinės šeriasi iš vidinės pusės ir tepa rankas. Tada į pirštinių vidų įpilkite truputį talko, jį įtrinkite, o likučius iškratykite.

Zomžinės pirštinės - apsimaukite jas ir nuplaukite drungnu muiluotu vandeniu. Tik žiūrėkite, kad vanduo nebūtų per karštas, antraip oda susitrauks, sukietės ir praras spalvą. Itin nešvarias zomšinių pirštinių vietas galite patrinti šepetėliu – tik ne per smarkiai. Tada pirštines nuspauskite, suvyniokite į rankšluostį ir išdžiovinkite.

Dar vienas būdas išvalyti tokias pirštines – ištrinti jas vata, suvilgyta amoniako tirpalu (viena dalis amoniako ir keturios dalys vandens). Tada pirštines būtinai patrinkite vata, suvilgyta švariu vandeniu. Vis dėlto bene lengviausias būdas išvalyti dėvėtas zomšines pirštines – jas išplauti šaltu vandeniu su trupučiu šampūno.

G a i r ė s » Aksesuarai | Pirštinės |
 

Pirštinės Pirštinių dydžių lentelė

Net ir žinodami savo dydį nepirkite jų nepasimatavę. Nors pirštinių kirpimo modelis yra standartinis, tačiau vienoks modelis gali tikti o kitas - ne....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Pirštinės


Pirštinės Kaip išsirinkti pirštines?

Rinkdamiesi tarp odinių ar vilnonių pirštinių, pirmenybę teikite odinėms. Jos ilgiau dėvėsis, atrodys elegantiskai ir stilingai - tiks ir prie sportinio, ir prie klasikinio stiliaus....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Pirštinės


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Kostiumo laikymas ir priežiūraKostiumo laikymas ir priežiūra

P l a č i a u »

Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25