Esat.lt facebook'eNormalūs plaukai ir jų priežiūra

Normalūs plaukai - jei galvos oda sveika, dažniausiai plaukai būna normalūs. Tokie plaukai 3-4 dienas nepasidengia riebalais, nepraranda savo natūralaus žvilgesio ir lankstumo. Normalūs, sveiki plaukai tyra elastingi, blizgantys, švelnūs, iš jų lengva formuoti šukuoseną. Tokius plaukus paprasta šukuoti, nes jų struktūra tvirta, o raginis epidermio sluoksnis lygus ir vientisas. Normalūs plaukai skilinėja retai.

   Daugiau - plaukų tipų ypatumai

Priežiūra - nereikalauja ypatingos priežiūros, pakanka kokybiško normalių plaukų šampūno su neutraliu pH (rūgštinio odos balanso rodyklė), kuris saugo galvos odos pusiasvyrą, balzamo ir kasdienio šukavimo minkštu šepečiu bei kartą per mėnesį galiukų patrumpinimo.

Kai normalius plaukus tenka džiovinti džiovintuvu ar fenu, geriau plaukus apipurkšti arba sutepti su specialia apsaugine priemone, sauganti nuo karščio poveikio. Atsargiai iššukuoti plaukus ir formuoti šukuoseną.G a i r ė s » Plaukai •
 

Pleiskanos Kaip išnaikinti pleiskanas?

Šalpusnis puiki priemonė, kovojanti su pleiskanomis. Tris šaukštus šalpusnio ir tiek pat dilgėlių lapų užpilkite litru verdančio vandens. Po 30 minučių nukoškite per marlę....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Plaukai


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25