Esat.lt facebook'eCinkas padeda peršalus

Cinko acetatas, jį ėmus gerti vos tik pajutus peršalimo požymius, sutrumpina negalavimo trukmę ir sušvelnina paciento būklę.

Grupė Veino valstijos universiteto medicinos mokyklos Detroite mokslininkų tyrė cinko acetato tablečių poveikį penkiasdešimčiai savanorių, kurie mažiau nei prieš parą buvo pajutę peršalimo simptomus. Tiriamieji kas dvi ar tris valandas, kai jie nemiegojo, gaudavo cinko acetato tabletę arba placebą.

Pasak tyrimo autorių, peršalimo simptomai cinko acetato gavusiai grupei truko maždaug keturias, o gavusiems placebo - septynias dienas. Apie tai rašoma tyrimo ataskaitoje žurnale "The Journal of Infectious Diseases".

Praėjus keturioms dienoms, 56 procentai gavusiųjų cinko acetato peršalimą buvo visiškai įveikę, o placebo gavusiųjų grupėje tokio nebuvo nė vieno. Įvairūs biocheminiai tyrimai parodė, kad cinkas turėjo teigiamą poveikį peršalimui įveikti, o šalutinio poveikio nepastebėta.

Tyrimo autorių nuomone, greičiau pasveikti padėjo antioksidantinės ir priešuždegiminės cinko savybės, praneša "Reuters Health".

Ankstesnieji tyrimai dėl cinko poveikio gydant peršalimą aiškių rezultatų nebuvo davę.

G a i r ė s » Cinkas | Peršalimo ligos |
 

Šalta Kaip greitai pasveikti peršalus?

Užsikrėtus peršalimo virusu imama čiaudėti, pradeda "varvėti nosis", skauda gerklę ir galvą. Kiti galimi simptomai - nelabai aukšta temperatūra, kosulys, užkimimas....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


Daržovės prieš kosulį Daržovės, augalai nuo kosulio :: Kaip gydyti kosulį?

Nugalėti kosulį - žinoma visuomet padės vaistai, tačiau ne ką prasčiau su kosuliu gali susidoroti bei jį įveikti kai kurios įprastos daržovės bei augalai....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


Vištienos sultinys Vištienos sultinys - veiksmingiausias vaistas nuo peršalimo

Ar žinote, kad ne arbatytė su citrina veiksmingiausias vaistas nuo peršalimo, o vištienos sultinys, teigiama kad , būtent, vištienos sultinys stabdo tam tikrų baltųjų kraujo kūnelių judėjimą....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Peršalimo ligos


  Taisyti-papildyti

 NEPAMIRŠKITE, kad galutinis sprendimas, ar jums reikalinga papildomai vartoti kažkokių tai vitaminų / mineralų ar papildų, turėtų būti Jūsų gydytojo!


Siūlom paskaityti!
10 patarimų gerai burnos būklei palaikyti10 patarimų gerai burnos būklei palaikyti

P l a č i a u »

Kas mus sendina?Kas mus sendina?

P l a č i a u »

Tinkamos vaistažolės šaulio zodiako ženkluiTinkamos vaistažolės šaulio zodiako ženklui

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-09-04