Esat.lt facebook'eKaip tepti makiažo pagrindą?

Makiažas

Ne paslaptis, jog kiekvieno sėkmingo makiažo paslaptis – tinkamai parinktas bei užteptas makiažo pagrindas. Dailiai užsitepti makiažo pagrindą ne vienai merginai atrodo daug sunkiau, nei pagaminti prašmatnius pietus ar net susirasti tinkamą rūbą pokyliui. Tačiau tereikia žinoti keletą paprastų taisyklių, kuriomis vadovaudamasi paversi savo veidą idealiu ir tobulu kūriniu.

Tačiau pradžiai, būtina turėti:

• Sausą kempinėlę, tinkamą makiažo pagrindui. Ji sugers pudros likučius ir leis veidą padengti lygiu, ne per storu ir ne pernelyg plonu sluoksniu.
• Drėgną kempinėlę, skirtą kreminiam pagrindui, tam, kad priemonės spalva būtų kiek intensyvesnė nei paprastai.
• Šepetėlio, kuris puikiai tinktų padengti tam tikroms veido vietoms – nosies šonams ar smakrui. Jis padės makiažo pagrindą užtepti tolygiau, nes pirštų galiukais tepami tik skysti ir kreminės konsistencijos makiažo pagrindai. Pudrai išsklaidyti šis būdas visiškai netiks.


Pirmiausia reikėtų paruošti pačią odą - makiažo pagrindas gražiausiai atrodo ant lygios, nesausos ir neriebios odos. Taigi prieš tepdama makiažo pagrindą, veidą nuprausk švelniu šveičiamuoju savo odos tipui tinkamu kremu, tada patepk drėkinamuoju kremu, jo perteklių nuvalyk servetėle.

Svarbus ir tavo odos tipas. Įvairūs gamintojai siūlo veido pudrą, kuri ne tik maskuoja, bet ir gali apsaugoti nuo žalingų UV spindulių, laisvųjų radikalų, drėkinti, stangrinti odą.

Makiažo pagrindas, kurio sudedamasis komponentas yra aliejus, tiks merginoms, kurių oda sausa arba turi raukšlelių. Jų oda atrodys lygesnė, neišsausės bei neatsiras raukšlelių. Tik nereiktų tokio makiažo pagrindo užtepti per daug, nes jis įgauna oranžinį atspalvį.

Vandens pagrindo pudros maskuoja nestipriai ir tinka toms, kurių oda normali arba mišri.

Būna šviesą atspindintys makiažo pagrindai, kurie turi žėrinčių dalelių. Tokios pudros tiks vakariniam makiažui, tačiau nekaip veidas gali atrodyti nuotraukose.

Parduotuvėse galima rasti ir veido blizgesį šalinančių, ir poras sutraukiančių, ir ilgai išliekančių makiažo pagrindų. Galima pasirinkti specialų makiažo pagrindą fotosesijoms, kompaktinių pudrų kasdienai ir t.t. Tereikia pasikonsultuoti su specialistu ir išsirinkti tokį, kokio reikia odai.


Kaip rasti tinkamą atspalvį?

Daugelis merginų stipriai apsirinka manydamos, kad makiažo pagrindą reikia rinktis tokį, kokios spalvos veidą jos pageidautų turėti. Netiesa ir tai, jog makiažo pagrindas turėtų būti tonu šviesesnis ar tamsesnis nei veido oda. Atminkite – tam, kad makiažo pagrindas atrodytų idealiai, jo spalva turėtų visiškai sutapti su odos spalva. Kad tokį išsirinktum, būtina atlikti mėginio testą, tačiau ne bet kur, o tik natūralioje dienos šviesoje. Ppatepk šiek tiek pudros ant vidinės riešo pusės (išorinės delno pusės oda yra kiek tamsesnė, nei veido oda, taigi tepdama ant jos gali apsirikti). Makiažo pagrindas turėtų tarsi ištirpti ant tavo odos, nepalikdamas jokio atspalvio.

Svarbi ne tik spalva, bet ir tinkama konsistencija makiažo pagrindui. Jei tavo oda sausa, patartina rinktis skystą kremą. Riebiai odai labiau tiks matinis, birus pagrindas, kuris apsaugos odą nuo riebaus blizgėjimo. Jei reikia geriau paslėpti smulkias raukšleles ar paraudimus, padės šiek tiek tirštesnis kremas, o jei tikiesi paslėpti didesnius odos sudirgimus, randelius, spuogus – geriausiai tiks sodresnės pigmentacijos makiažo pagrindas.


Makiažo pagrindas gali būti tepamas 3 skirtingais būdais:

• pirštų galiukais,
• sausa arba drėgna kempinėle,
• specialiu šepetėliu.

G a i r ė s » Makiažas | Veido priežiūra |
 

Makiažas Makiažo pagrindinės klaidos

Dauguma moterų dažosi, tačiau tai nereiškia, kad jos tai atlieka teisingai. Besidažydamos klaidų padarome visos. Kad jų išvengtume, reikia daug žinių....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Makiažas


Kaip dažyti blakstienas? Blakstienų dažymo gudrybės

Žinant blakstienų dažymo subtilybes ir kai kurias gudrybes, jas galima nesunkiai pailginti, pastorinti, užriesti ir tokiu būdu žvilgsniui suteikti seksualumo....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Makiažas


  Taisyti-papildyti

Siūlom paskaityti!
Vienas rūbas, o nešiojimo būdų daugVienas rūbas, o nešiojimo būdų daug

P l a č i a u »

Kaklaraištis ir charakterisKaklaraištis ir charakteris

P l a č i a u »

Avalynės dydžių lentelėAvalynės dydžių lentelė

P l a č i a u »

Kaklaraiščių įvairumas ir madaKaklaraiščių įvairumas ir mada

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25