Esat.lt facebook'ePrekių ženklas - VERSACE

Mados dizaineris Gianni Versace

Gianni Versace gimė 1946 metų gruodžio 2 dieną Reggio di Kalabrio Italijoje. Jo motina buvo siuvėja ir jos dėka Gianni paėmė į rankas adatą su siūlu. Padirbėjęs savo motinos siuvimo įmonėje, jaunasis Gianni Milane pradėjo savarankišką dizainerio karjerą - 1973 metais persikėlė į Milaną ir pradėjo kurti drabužius teatro spektaklių herojams.

1978 m. Milane sukūrė savo firmą "Gianni Versace SpA”, kurioje dirbo daug giminaičių. Čia jis įgijo galimybę parodyti rūbų kolekciją rinkoje. Ši kolekcija nustebino rafinuotą Italijos mados publiką kerinčiu ir gundančiu stiliumi, kuris ryškiausiai matomas vakarinėse “VERSACE” suknelėse.

Dizainerio kuriamos kolekcijos pribloškė pasaulio mados sostines – Paryžių ir Milaną, sužavėjo Niujorką ir Londoną. Dizaineris vadinamas XX a. mados novatoriumi.

Jis niekada nebijojo eksperimentuoti su audiniais, kartais sujungdavo nesujungiama – šilką ir aliuminį, lazerinį odos ir kailio apdirbimą ir kitus, ekstravagantinius audinio apdirbimo metodus.

Daugelis Holivudo žvaigždžių rengėsi pas Versace, nes jis pirmasis iš modeliuotoju pripažino, kad mada yra šiuolaikinės visuomenės socialinės-kultūrinės pasaulėžiūros dalis. Jis teigė, kad mada turi nešti pasitenkinimą ir iššaukti teigiamas emocijas. Jo madų demonstravimas buvo toli nuo eilinio defile. Būtent Versace dėka mados pasaulyje atsirado tokia kategorija, kaip “supermodelis”.Jis pradėjo mokėti atskirų pasirodymų dalyvėms dvigubus ir net trigubus honorarus. Dėl iššaukiančio kai kurių modelių atvirumo jo stilius pradėtas vadinti “prostitučių stiliumi”. Nepaisant to žinomiausi jo kūriniai derina savyje korsetus, krinolinus ir ryškią apdailą.

Gianni dirbo drauge su savo seserimi Donatella ir broliu Santo. Santo, 1976 m. baigęs ekonomikos studijas, persikėlė į Milaną ir prisijungė prie VERSACE grupės. Netrukus tapo bendrovės prezidentu ir vadybos direktoriumi. 1998 m. Santo Versace išrinktas Italijos mados namų prezidentu.

Donatella dirbo kartu su broliu Gianni: padėjo jam spręsti svarbiausius klausimus, rūpinosi aksesuarų kolekcijomis. Nuo 1993 m. ji pradėjo kurti savarankiškai. D. Versace – mados namų VERSACE viceprezidentė ir kūrybos direktorė. Ji atsakinga už bendrovės kūrybines idėjas ir mados kryptis.

1997 metų liepos 15 diena didysis modeliuotojas buvo nušautas prie savo namų Mayamy Beach. Tyrimų metu nustatyta kad žudikas Endriu Kanan nušovė Versace dėl apiplėšimo.Galimas daiktas jis ir nežinojo į ką šovė.

VERSACE stilius – jausmingas, romantiškas ir subtiliai pabrėžiantis prabangą.

  

G a i r ė s » Prekės ženklai |
 

  Taisyti-papildyti

Siūlom paskaityti!
Kokios spalvos tau tinka?Kokios spalvos tau tinka?

P l a č i a u »

Vienas rūbas, o nešiojimo būdų daugVienas rūbas, o nešiojimo būdų daug

P l a č i a u »

Kaip išsirinkti avalynę?Kaip išsirinkti avalynę?

P l a č i a u »

Pėdkelnių dydžių lentelėPėdkelnių dydžių lentelė

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25