Esat.lt facebook'eKaip kovoti su piktumu?

Kaip kovoti su piktumu? - tad, kai jaučiate pyktį, nėra reikalo jį nukreipti prieš kitą žmogų - tiesiog pykite . Užsidarykite kambaryje vienas, ir tegul pyktis apima jus. Jei norite kažką mušti... daužykite pagalvę.

Darykite viską, ką norite: pagalvė niekada nesipriešins. Jei norite pagalvę nužudykite, čiupkite peilį ir smeikite jai. Tai padeda, labai padeda. Tiesiog daužykite ją, kandžiokite, mėtykite.

Jei jūs esate prieš ką nors nusiteikia, įsivaizduokit kad pagalvė - jūsų priešas. Garantuoju, jūs pasijusite linksmai, kvailai, tačiau juk ir pyktis kvailas... Jei jis nieko nekliudo, juk jame nieko blogo ir nėra. Tai tiesiog energetinis fenomenas.

Ir jei retkarčiais tiesiog taip išsikrausit, tapsite ramesnis, nes energiją, kuri tampa pykčio nuodais, išeikvojote ir pašalinote. Ir jei jus dažnai užvaldo piktumas, esat pikti, darykite tokia, kaip sakant meditacijos priemonę "pagalvės daužymas" bent dvi savaites. Ir jau po savaitės pajusite, jog kokia situacija bekiltų, pyktis jūsų nebeužvaldo.

G a i r ė s » Emocijos | Piktumas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Ananasų nauda organizmuiAnanasų nauda organizmui

P l a č i a u »

Pirmoji pagalba apsinuodijusPirmoji pagalba apsinuodijus

P l a č i a u »

Pažeisti plaukai ir jų priežiūraPažeisti plaukai ir jų priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-20