Esat.lt facebook'eIštikimybės galia! :: Meilės paslaptys

Ištikimybė

Ištikimybės galia - žmonės dažnai teigia, kad meilė yra tik romantika ir švelnūs jausmai, bet iš tikrųjų ji yra daug daugiau. Meilė yra ištikimybė. Jei iš tiesų norite mylėti ir būti mylimas, jei iš tiesų trokštate ilgalaikių meilės ryšių, turite būti ištikimi.

Ištikimybės stoka yra plačiai paplitusi, jei praeityje buvote atstumtas, išjuoktas ar įskaudintas, visai natūralu, kad dabar mėginate to išvengti. Žmonės kurie praeityje buvo įskaudinti, nesąmoningai vengia pernelyg suartėti su kitais. Jie nėra pasirengę patirti išsiskyrimo ar praradimo emocines traumas. Jų baimė yra didesnė už meilės troškimą, jie gyvena pilkame pasaulyje be meilės, niekada nepatiria nei praradimo skausmo nei meilės džiaugsmo. Galų gale jie numarina savo jausmus ir gyvena tylioje neviltyje, žinodami, kad meilė yra, tačiau nerizikuoja patirti praradimo skausmą.

Žmonių nesugebėjimas atsiduoti yra viena svarbiausių priežaščių, dėl kurios atsiranda bendravimo problemų. Kai iš tiesų ką nors myli, esi atsidavęs tam žmogui, darai viską, kas tik įmanoma, kad jam padėtum. Visi tarpusavio santykiai turi savų pakilimų ir nuopuolių, visi išgyvena gerus ir sunkius laikus. Ir nuo to, kaip mes tokiais momentais elgiamės, priklauso mūsų santykių likimas. Pavyzdžiui, jei jūsų draugas jums grasina nutraukti santykius - ginčo metu - tai ankščiau ar vėliau jie nutrūks, nes jis jų nebrangina. Meilė jam nėra didžiausia vertybė, kurią reikia saugoti.

Kad tarpusavio santykiai būtų sėkmingi, jie turi būti svarbesni už karjerą, pinigus, svarbesni už automobilius ar drabužius. Apie išsiskyrimą bet kuriuo atveju negali būti nė kalbos. Nesvarbu, koks bebūtų ginčas, nė viena pusė neturi grasinti, kad nutrauks santykius. Jei ateina mintis apie išsiskyrimą, nesvarbu, koks tolimas jis atrodys, bėdos neišvengiamos.

Jei jūs kam nors atsidavęs, nesvarbu, kas tai būtų - darbas, tarpusavio santykiai ar net futbolo komanda, tai reiškia, kad atsiradus sunkumų, išsiskyrimas niekada nebus išeities taškas. Problema ta, kad kartais jūs papraščiausiai nenorite pasiaukoti, todėl ir pasiduodate.

Ištikimybė yra esminis gyvenimo elementas. Mylinti mama myli vaiką visada - ir sunkiais, ir gražiais gyvenimo momentais. Problemos kyla tada, kai jūs negalite užtikrinti tokios ištikimybės.

Atsidavimas yra pats didžiausias meilės patikrinimas, ištikimybė skiria meilę nuo eilinės simpatijos. Atsidavimas padeda pasiekti viską. Tačiau jūsų mintys ir jausmai turi atspindėti tą atsidavimą.

G a i r ė s » Meilė |
 

Meilės laiptai Septyni meilės laipteliai

Nuo seno žinoma tokia sąvoka, kaip "meilės laiptai", kuri apibūdina meilės jausmo virsmą nuo begalinės aistros iki tikros meilės....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Neįsipareigojanti meilė Meilės rūšys :: Meilė - žaidimas

Vyras, galvojantis, kad meilė tai žaidimas, nesivargina ilgai asistuoti išrinktajai tikėdamas, jog seksas ir yra didžiausias jo meilės įrodymas....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Draugiškas pasisveikinimas Meilės rūšys :: Meilė - draugystė

Vyras galvojantis, kad meilė tai draugystė, visų pirma ieško draugės. Tokiam vyrui be didžiausios baimės galima atsiverti, išsipasakoti savo slapčiausias svajones ir visuomet būsite suprasta....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Septyni meilės laipteliaiSeptyni meilės laipteliai

P l a č i a u »

Elgesys kuris skaudinaElgesys kuris skaudina

P l a č i a u »

Idealaus meilužio portretasIdealaus meilužio portretas

P l a č i a u »

Smulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingusSmulkmenos - bet jos vyrą padarys laimingus

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25