Esat.lt facebook'eNeslopinkime savo emocijų

Neslopinkime savo emocijų - amerikos psichologai, ištyrę grupę studentų, nustatė, kad tarp pažiūrų į gyvenimą ir fizinės sveikatos esama ryšio. Mokslininkai pastebėjo, jog žmonės kurie, būdami 25-erių metų, į gyvenimą žiūrėjo pesimistiškai, sulaukę 60-ies, sirgo sunkiomis ligomis. Kodėl?

Šią mįslę bando įminti mokslininkai, jau senokai nustatyta, kad kuo dažniau ir kuo stipresnius stresus patiria žmogus, tuo dažniau ir sunkiau serga.

Taip pat bandoma įrodinėti, kad šeimų, kur suaugusieji ir vaikai kasdien pykstasi, nariai dažniau serga peršalimo ligomis ir gripu. Taigi, stresas atveria duris ligoms.

Bandymai su gyvūnais t.p. įrodė, kad stresas susilpnina organizmo imuninę gynybą.

Savyje slopinama baimė gali sutrikdyti širdies darbą. Olandijos mokslininkai analizavo miokardo infarktu sirgusių žmonių šeimyninį gyvenimą ir pastebėjo, kad jų namuose buvo nuolat riejamasi, nesutariama su savo antra puse, vaikais ir uošviais.
Barniai neišvengiami daugelyje šeimų. Bet yra manoma, kad infarktas ištinka, tiksliau tai rizikos faktorius, kai konfliktai ilgą laiką užgniaužiami. Laimei, žmogaus organizmas suranda būdų pasipriešinti stresams. Vienas jų - atvirumas. Seniai pastebėta, kad uždaro būdo, slapukiški žmonės dažniau serga hipertonija ir net vėžiu.

Amerikos psichologai tyrė 25 studentus, kurių paprašė kasdien po 20 min. pasakoti apie savo nemalonumus. Jau po keturių "atvirumo" dienų buvo pastebėta, kad šių studentų imuninė sistema sustiprėjo.

Taigis, jeigu esate uždaras žmogus ir stengiatės viską užgniaušti savyje, pats laikas šio įpročio atsikratyti ir netrumpinti savo gyvenimo. :))). Tam puikiai tinka dienoraščiai, tam puikiai gali pasitarnauti ir įvairūs forumai internete... juk ko gero ne visi, turim tokių draugų, kuriuos galėtume prisižadinti vidurį nakties jei blogai jautiesi ir kurie svarbiausia tave suprastų... Todėl tiesiog, išnaudokit ir internetą, savo labui...

Kviečiu susikurti savo dienoraštį mūsų forume »»» Meilės forumas ir išsipasakoti. Garantuoju, jei Jus kas nors slegia, išsipasakoje - pasijusit puikiai :))) Beto, galit susirasti ir kaip sakoma, nelaimės draugų, kurie su jūsų bėdom susiduria patys. Taigi, didelė tikimybė, sulaukti ir patarimų kaip kiti kovoja bei susitvarko su panašiom bėdom...

G a i r ė s » Baimė | Nerimas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Chromas :: CrChromas :: Cr

P l a č i a u »

Vitaminai gali sumažinti kataraktos rizikąVitaminai gali sumažinti kataraktos riziką

P l a č i a u »

Ką gali išduoti mūsų išmatos?Ką gali išduoti mūsų išmatos?

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29