Esat.lt facebook'eLaisvės galia! :: Meilės paslaptys

Laisvė meilėje

Laisvės galia - yra patarlė, kuri sako: "Jei ką myli, suteik jam laisvę, Jei jis grįš atgal, jis jūsų, jei ne - jis niekada ir nebuvo jūsų"

Negalima versti mylėti. Turime žmonėms, kuriuos mylime, suteikti laisvę, t.y. laisvai priimti sprendimus, laisvai gyventi gyvenimą taip, kaip nori, o ne taip, kaip nori kiti.

Ne visada lengva suteikti laisvę tam, kurį myli, bet kito kelio nėra. Jei jūs to nepadarysite, būsite niūrūs ir prislėgti.

Mums visiems reikia erdvės. Žmonės turi jausti laisvi, kitaip jie greitai pajus patekę į spąstus. Jei mes iš tikrųjų ką nors mylime, turime gerbti jų norus ir poreikius. Kai jūs ką nors persekiojate, galite emociškai prislėgti; paprastai tai būna iš pavydo, netikrumo ar baimės jausmo, bet ne iš meilės.

Vadinasi, paleisti į laisvę - reiškia suteikti žmogui šansą laisvai gyventi. Tačiau tai dar ne viska. Jūs privalote išlaisvinti ir išsilaisvinti ne tik iš fizinio prisirišimo, bet turite išsilaisvinti iš visko, kas trukdo meilei. Jūs turite atsisakyti išankstinių nuostatų ir priešiškumo kitų žmonių atžvilgiu.

Jei jūs iš anksto nusiteikę prieš žmogų ar žmonių grupę, tai būtinai atsilieps jūsų santykiams. Vargu ar meiliai elgsitės su žmogum, jei laikysitės išankstinės priešiškos nuomonės. Jei esate iš anksto nusiteikę prieš kokį nors žmogų, tai net nesusipažinę pradedate jį teisti. Daugelis prietarų yra neteisingi ir tai kliudo palankiai vertinti.

Dar vienas dalykas, iš kurio reikia išsilaisvinti - tai jūsų ego. Tik nedaugelis supranta, kad jų ego yra didžiausia kliūtis meilei. Tikriausiai pažįstate žmonių, kurie ginčijasi dėl smulkmenų, jiems svarbu pats procesas, kurio metu jie net pamiršta patį ginčų objektą. Jie yra pasirengę įrodyti savo tiesą, pasiryžę aukoti tarpusavio santykius. Jūs turite paklausti savčs, ar iš tiesų svarbu tai, kuo įsitikinęs kitas žmogus. Ar verta griauti santykius, kad įrodytum savo teisybę.

Gyvenime kartais reikia pasirinkti, ar būti mylimam, ar būti teisiam. Jūs galite stengtis laimėti ginčą arba laimėti meilę. Jei teikiate pirmenybę meilei, jums nereikia įrodinėti, kad kažkas kitas klysta, o jūs esate teisus. Jūs galite išsilaisvinti. Jei norite meilės, turite išsilaisvinti iš visko, kas jai trugdo. Jūsų ego yra tik viena iš kliūčių.

Taip pat, jei norite patirti meilę, turite sugebėti atleisti. Nuoskauda ardo dvasią, atleidimas išlaisvina sielą meilei.

Nei vienas žmogus negali vadintis tobulu, tačiau mokydamiesi atleisti galite sukurti tobulus tarpusavio santykius. Visi darome klaidų, bet jei norime, kad žmonės jums atleistų, turime būti pasirengę jiems atleisti. Pyktis, baimė, nuoskauda yra natūralios žmogaus emocijos. tačiau, jei norite patirti meilę, turite būti pasirengč išsilaisvinti iš neigiamų emocijų. kai jas patiriate, tai patys įkalate save į jausmų kalėjimą, kuris neleidžia mylėti.

Mylėti - vadinasi, išsilaisvinti iš savo baimių, prietarų, atsikratyti savo ego, pamiršti praeitį ir pradėti naują gyvenimą. Tada jūs galėsite dovanoti kitiems meilę ir būti mylimi.

G a i r ė s » Meilė |
 

Pasitikėjimas Pasitikėjimo galia! :: Meilės paslaptys

Pasitikėjimas - yra visų meilės santykių esminė dalis. Jūs ne tik turite pasitikėti kitu žmogumi, bet taip pat turite pasitikėti savo tarpusavio santykiais....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Laikrodis Pirmo pasimatymo baisiausios klaidos

Paprastai per pirmąjį pasimatymą žmonės ir taip nervinasi, o vėlavimas situaciją dar pablogina. Verčiau ateikite 5 min ankščiau ir neverskite merginos laukti. Tas pats galioja ir merginai....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Atrask meilę pagal HolivudąAtrask meilę pagal Holivudą

P l a č i a u »

Kaip suprasti moteris arba ko nori moterysKaip suprasti moteris arba ko nori moterys

P l a č i a u »

Aistros galia!Aistros galia!

P l a č i a u »

Baisiausios frazės mylintisBaisiausios frazės mylintis

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-20