Esat.lt facebook'eOro kondicionieriaus montavimo vieta - labai svarbi

Oro kondicionieriaus montavimo vieta

Vis daugiau tautiečių oro kondicionierius įvardina ne kaip galimybę, tačiau kaip būtinybę. Lygiai taip namuose būtina šildymo įranga, kuri leis išvengti vėsos ir ligų žiemos metu, taip pat būtina ir vėsinimo sistema, kuri irgi pirmiausia turėtų būti siejama ne tik su patogumu, tačiau taip pat ir sveikatos gerinimu.

Oro kondicionieriai jau seniai yra įmontuojami naujos statybos namuose. Tai yra būtina įranga be kurios daugelis pirkėjų net nesidomi būsto pirkimu. Džiugu, kad sistemos vis dažniau perkamos ir senesnės statybos būstuose, kadangi suprantama, kad gyventi patogiai - vertas ir gali kiekvienas.

Oro kondicionierius - tai ne ventiliacija

Kai kurie žmonės galvoja, kad oro kondicionavimo įranga yra tas pats kas ir namų ventiliacija arba renkasi vieną iš sistemų. Taip neturėtų būti. Oro kondicionierius niekada nepakeis ventiliacijos, o pastaroji neatlieka tokios funkcijos kaip oro kondicionieriai. Ventiliacija užtikrina, kad namas kvėpuotų, o oro kondicionieriai - padeda sukurti namuose tinkamą mikroklimatą. Ne tik jį vėsina, tačiau ir gali šildyti. Svarbu, kad ir valo patalpas, pašalina mikro dulkes, kuriomis tinkamai “pasirūpinti” ventiliacija nėra gebi. Juk šiuo metu oro kondicionieriuose dedami itin inovatyvūs filtrai, kurie ne tik išvalo orą maksimaliai, iki mažiausių mikro dulkių, tačiau taip pat ir padeda pasirūpinti maloniu aromatu patalpose.

Oro kondicionieriaus montavimo vieta - labai svarbi

Faktas, kad statant namus vėdinimas apgalvojamas labai smulkmeniška. Be jo joks objektas nebus užbaigtas. Tačiau lygiai taip pat pastebima tendencija, kad oro kondicionieriai irgi dažnai įvardijami kaip būtinas būsto priedas. Kaip ir šildymo sistemos, taip ir oro kondicionieriai tampa būtinybe. Ne tik dėl patogumo, tačiau ir sveikatos. O įsigyti oro kondicionierius galite https://kondicionieriai24.lt/ prekybos vietoje.

Ne tik vėsus, tačiau ir sveikas namų oras

Nors oro kondicionieriai dažniausiai siejami su oro vėsinimo funkcionalumu, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad jie prisideda prie kur kas švaresnio namų oro. Daugelyje yra įmontuoti filtrai, kurie geba sulaikyti net ir pačias mažiausias daleles ir taip pasirūpinti, kad patalpose oras būtų švaresnis. O tai yra būtina ne tik tiems, kurie yra alergiški, jautrūs, tačiau visiems žmonėms, kuriems rūpi jų sveikata. Oro kondicionieriai ne tik išvalo patalpų orą, tačiau taip pat ir pasirūpina namų gaiva. Ypač patinka tiems, kurie turi mažų vaikų arba gyvūnų namuose.

Pašalina perteklinę drėgmę

Inovatyvios sistemos taip pat padeda pašalinti ir perteklinę drėgmę namuose. Dėl to nereikia atskirai pirkti oro sausintuvų. Optimalus drėgmės lygis namuose turi siekti 40-60 procentų. Tuomet žmogus ne tik gerai jausis, tačiau bus galima išvengti pelėsio atsiradimo namuose, kitų mikroorganizmų, kurie sukelia kvėpavimo takų ligas, prisideda prie nemalonaus namų kvapo, galiausiai, greitina baldų bei kitų patalpose esančių daiktų bei medžiagų dėvėjimąsi.

Montavimo vieta ir tinkama temperatūra

Svarbu, kad oro kondicionieriai būtų montuojami tinkamose vietose. Dėl to geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka montavimo darbus. Optimali vieta - greta lubų, ant sienų. Taip bus išvengiama vėsos šaltinio sklaidos tiesiai į žmones. Taip pat svarbu, kad patalpose palaikoma oro temperatūra būtų ne žemesnė nei -5 laipsniai nei tuo metu yra lauke. Itin aktualu tiems, kurie daug vaikšto laukas-patalpos režimu. Būsite ramus, kad namuose bus maloni gaiva atitinkanti Jūsų organizmo poreikius, tačiau dėl temperatūrų pokyčių - neteks susidurti su sveikatos problemomis.

G a i r ė s »
 

Žiema KUR KELIAUTI ŽIEMĄ?

Kai saulelė Lietuvoje nukopdama ima mažiau kaitinti svietą, tada kelionių organizatoriai pataria aplankyti pasakiško grožio Atlantos vandenyno salas. Viena iš jų – Madeiros sala, kurią įprasta vadinti amžinojo pavasario rojumi. Joje pabuvojusius keliautojus..

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Patarimai


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »

Kailinių gaminių priežiūraKailinių gaminių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29