Esat.lt facebook'e



Kostiumo laikymas ir priežiūra

Kostiumo laikymas ir priežiūra

Pagrindinė kostiumų nešiojimo taisyklė – neužnešioti. Kostiumus geriausia keisti kasdien, net jeigu turite tik du.

Per poilsio dieną, spintoje ant pakabos, atsistatys kostiumo forma ir be laidynės pagalbos. Tiesa, kostiumo galimybė atgauti buvusias formas priklauso nuo audinio ir siuvimo technologijos, kurios panaudotos siuvant gaminį.

Jeigu kostiumas pasiūtas iš ne itin iš gero kokybiško audinio, kuris pats neatstato buvusias formas, laikas nuo laiko jį būtina laidyti. Tai reikėtų daryti labai atsargiai, šilta laidyne. Nustatykite laidynėje kaitinimą į tokią padėtį, kuri yra nurodyta drabužio etiketėje, kuri prisiūta prie švarko ar kelnių pamušalo. Kad nesugadintumėte audinio, galima naudoti laidynę su specialiu tefloniniu padu arba paprasčiausiai drėgną medvilninį audinį.

Jei vilna ant kostiumo alkūnių ar kelnių pradeda blizgėti, tai reiškia, kad Jūs per daug stipriai eksploatavote savo kostiumą. Šitokį kostiumą jau negalima dėvėti ir jis jau netinkamas atstatymui.

Laikant spintose, labai svarbu pakabos forma, ant kurios kabinamas kostiumas. Nenaudokite siaurų pakabų kurios deformuoja švarką. Naudokite turinčias apimtį, kurios pakartoja žmogaus pečių formas, specialiai pritaikytas ilgam drabužių laikymui.

Sezoninius (arba tuos kuriuos ilgą laiką nenešiojate) kostiumus laikykite specialiuose iš audinio pasiūtuose maišuose.

Vilnonius kostiumus reikėtų apsaugoti nuo kandžių, nupirkite specialias priemones su maloniu levandų kvapu, kiekvienam apsauginiam kostiumo maišui.

Ypač brangūs švarkai saugojant nepraras savo išvaizdos, jei atsargiai užpildysite jų rankoves plonu minkštu popieriumi.

Kostiumai spintoje turi kabėti laisvai, nesiliesti, kad neglamžytų vienas kito.

Kartą per metus kostiumą nuneškite į cheminį valymą. Dažniausiai, geruose salonuose teikiančiuose cheminio valymo paslaugas, siūlomas profesionalus atgarinimas. Šias procedūras patartina atlikti prieš supakuojant nenaudojamus sezoninius kostiumus, kad nešvarumai kol bus saugomi neužsitvirtintų audinyje.

G a i r ė s » Drabužiai |
 

Vienas rūbas, o nešiojimo būdų daug Vienas rūbas, o nešiojimo būdų daug

Turbūt teko matyt, tokių keistų, bet patogių palaidinių/megztinių, kurių priekį sudaro du kabaliuojantys audinio gabalai. Pasirodo, toks drabužis yra gan patogus....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Drabužiai


Kailinių priežiūra Kailinių gaminių priežiūra

Nors ir žiemos pas mus nesikandžioja, bet dažnoj spintoj galima atrasti kailinius. Dažnam kyla klausimų - o kaip saugoti bei prižiūrėti kailinius....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Drabužiai


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!




Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »

Pėdkelnių priežiūraPėdkelnių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25