Esat.lt facebook'eKokie filmai atkeliavo į Šiaulių FORUM CINEMAS?

Kino centras

Šiauliuose forum cinemas kino centras atsirado kartu su prekybos centru „Akropolis“. Šiame centre vienu metu penkiose salėse filmus gali žiūrėti tūkstantis šiauliečių bei miesto svečių, kurie neabejingi kino menui.

Kino centras
www.pexels.com/photo/people-sitting-on-gang-chairs-2774556/

Kaip organizuoja savo veiklą Šiaulių „Forum Cinemas“ kino centras?

Forum cinemas kas savaitę pristato laukiančias kino premjeras – kino komedijas, trilerius, veiksmo, siaubo, fantastinius filmus, animacinius filmus bei kino juostas visai šeimai. Žiūrovai taip pat kviečiami ir į naktinius kino seansus.

Neatsisakoma ir nekomercinių Lietuvos ir kitų pasaulio šalių filmų, reguliariai rengiami kino festivaliai. Be to, kino centre yra įsikūręs modernus kino baras. Yra sudarytos sąlygos internetu užsakyti bilietus į išankstinio repertuaro filmus.

Koks filmas yra skirtas tik šiurpios mistikos mėgėjams?

Tikriausiai vargu ar pavyktų rasti žmogų, kuriam nemagėtų bent viena akimi dirstelėti į savo ateitį, todėl atsiranda tokių, kurie ne tik kasdien peržiūri horoskopus, bet ir randa laiko apsilankyti pas įvairiausio plauko būrėjas ir kerėtojus. Apie tokius smalsuolius ir pasakoja režisierių S. Cohen bei A. Halberg filmas „Mirties korta“.

Kino juostoje pasakojama apie būrelį smalsuolių, kurie vieno vakarėlio metu nutaria pasinaudoti Taro kortų magija. Visas nuotykis baigiasi tuo, kad į veiksmą įsiterpia mistiškos kraujo ir kruvino keršto ištroškusios anapusinės jėgos.

Filmas nuo pat pradžios iki pabaigos išlaiko gerklę gniaužiančią įtampą. Tad aštrių pojūčių mėgėjai tikrai nenusivils šia nervų ląsteles sparčiai naikinančia, šiurpulių kupina istorija. Šio filmo žiūrovams nepakenktų į seansą atsinešti valerijono lašelių nervams nuraminti.

Kokį filmą rinktis tiems, kuriems labiau patinka juoktis, nei iš baimės virpėti?

Ne visiems patinka, žiūrint filmą, iš baimės barškinti dantimis. Kur kas yra daugiau tokių, kuriems tai darant labiau patinka skaniai pasijuokti. Tokiems žiūrovams kino centras siūlo pažiūrėti režisierių Adil El Arbi ir Bilall Fallah filmą „Pašėlę vyrukai“.

Jame pagrindinį veiksmą rutulioja du kovotojai su negerais berniukais ir mergaitėmis. Šiedu veikėjai, nors ir papuola į sukčių, intrigantų ir sąmokslininkų pinkles, vis tiek nepasitraukia iš kovos ir nepasiduoda, nors tai jiems ir labai daug kainuotų įvairiausio lygio nepatogumų.

G a i r ė s »
 

  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Kostiumo laikymas ir priežiūraKostiumo laikymas ir priežiūra

P l a č i a u »

Pėdkelnių priežiūraPėdkelnių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29