Esat.lt facebook'eKaip paprastai išnaikinti graužikus namuose?

Žiurkė

Graužikai yra gamtos dalis, kurios dauguma žmonių nenori savo namuose. Pateikiame patikrintus būdus, kaip kovoti su graužikais, kai jie patenka į vidų.

Pelės, žiurkės ir kiti graužikai paprastai nėra laukiami šeimos namuose, nebent jie laikomi kaip augintiniai. Jie gali pažeisti jūsų namų laidus, užkrėsti ir netgi pernešti ligas.

Žinoma, geriausias būdas kovoti su graužikais yra neleisti jiems patekti į vidų, bet jeigu jie jau jūsų namuose, tada reikia imtis priemonių. Štai penki būdai, kaip atsikratyti graužikų savo namuose.


Nustatyti spąstus

Graužikai kėlė nepatogumų tūkstančius metų, tačiau prasidėjus pramonės revoliucijai išradėjai sugalvojo naujų pelėkautų – vieni geresni už kitus.

Rinkitės tradicinius spąstus, nes jie yra pigiausi ir tai paprastai gana humaniškas būdas nužudyti graužiką. Iš tiesų, tradiciniai, spyruokliniai pelių spąstai paprastai iškart užmuša peles. Palyginkite tai su klijų gaudykle, kuri sulaiko graužikus, priklijuojant juos gyvus prie spąstų, todėl jie žūsta lėčiau – tai gana nežmoniškas kenkėjų naikinimo būdas.

Venkite nuodų

Šis įspėjimas yra dvigubas, jei namuose yra mažų vaikų ar augintinių, nes žiurkių nuodai yra neįtikėtinai pavojingi žmonėms ir kitiems gyvūnams. Nors tai gali būti veiksminga žudant graužikus.


Uždarykite įėjimus

Jei stengiatės sugauti ir pašalinti kenkėjus, kurie jau yra jūsų namuose, švaistote savo laiką, jei jūsų namuose vis dar yra būdų, kaip patekti į namus. Pelių kaukolės yra maždaug cento dydžio, kad jie tilptų pro mažyčius tarpus. Apžiūrėkite visą savo namą, nuo stogo iki pamatų, ir užsandarinkite visas rastas spragas.


Gaukite katę

Be to, kad katė yra mielų „Instagram“ nuotraukų modelis, ji gali padėti apsisaugoti nuo graužikų. Daugelis graužikų, nors ir ne visi, liks atokiau nuo namų, kur jaus katės kvapą. O kai kurios katės yra natūralios „pelytės“, kurios jas radusios medžioja ir žudo peles.
Tačiau katės nėra garantuotas sprendimas. Žiurkės, būdamos didesnės ir gudresnės savo slėptuvėse, linkusios vengti kačių. Ne visos katės taip pat yra puikios. Daugelis naminių kačių praranda medžioklės instinktą, kai jas maitiname ir priglaudžiame.

   Užsukite į nevark.lt ir rasite tinkamą graužikų naikinimo būdą.

Graužikas namuose

G a i r ė s » Graužikai |
 

  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Kostiumo laikymas ir priežiūraKostiumo laikymas ir priežiūra

P l a č i a u »

Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29