Esat.lt facebook'eKUR KELIAUTI ŽIEMĄ?

Žiema


https://www.pexels.com/photo/landscape-with-snowy-mountains-18254241/

Per vasarą keliauti į šiltuosius kraštus nelabai paranku, nes tenai tvyrantys karščiai Lietuvos gyventojams yra sunkiai atlaikomi. Todėl praktiški žmonės dažnai renkasi atostogas tada, kai jų gimtose vietose prasideda vėsusis metų sezonas, ir keliauja tenai, kur vis dar šilta, bet jau nebe beprotiškai karšta.

Kokias salas verta aplankyti, prasidėjus rudeniui, ar atėjus ankstyvam pavasariui?

Kai saulelė Lietuvoje nukopdama ima mažiau kaitinti svietą, tada kelionių organizatoriai pataria aplankyti pasakiško grožio Atlantos vandenyno salas. Viena iš jų – Madeiros sala, kurią įprasta vadinti amžinojo pavasario rojumi. Joje pabuvojusius keliautojus pakeri savo grožiu stulbinantys kraštovaizdžiai, kuriuos vainikuoja įspūdingų formų kalnai. Smaližiai turi progą pasmaguriauti portugališkos-afrikietiškos virtuvės gardumynais.

O Kanarų salos yra vertos dėmesio dėl to, kad čia kuo puikiausiai galima mėgautis ir kaitinant šonus paplūdimyje, ir aktyviai dalyvaudami žygiuose gamtos takeliais. Pavyzdžiui, Tenerifėje turistų laukai tokios įspūdingos lankytinos vietos, kaip Loro zoologijos sodas, Siamo vandens parkas ir Teidės ugnikalnis.

Kur žiemą praleisti prabangesnio poilsio mėgėjams?

Galintiems sau leisti prabangesnį poilsį patariama aplankyti Indijos vandenyne esantį Maldyvų salyną, kur balto smėlio paplūdimiai pribloškia savo grožiu. Krištolinio skaidrumo vanduo ir išskirtinius patogumus siūlantys viešbučiai garantuoja nepakartojamą atostogų atmosferą.

Žavesiu Maldyvams ne per aguonos grūdą nenusileidžia Seišelių salos, esančios tame pačiame vandenyne. Jose apstu gamtos kampelių, kuriuose smalsuolių laukia džiunglės, koraliniai rifai, įvairūs gamtos draustiniai ir gražiausiais laikomi paplūdimiai.

Kur per kalėdinį ir naujametinį laikotarpį vykti pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais?

Jeigu nutarėte atšvęsti Kalėdas ir pasitikti Naujus metus nelabai toli nuo Lietuvos, tai galite padaryti, kartu su šeima atvykdami į Suomijoje esančią stulbinančio žiemos grožio kupiną Laplandiją. Ten turėsite progą ne tik aplankyti Kalėdų senelį jo būstinėje, bet ir tuo pačiu, paslidinėti, pasivažinėti su sniegomobiliais, padraugauti su šiaurės elniai, pasivažinėti šunų traukiamais rogių kinkiniais.

Šauniai pasitikti naujus metus taip pat galite kaimyninių šalių sostinėse – Rygoje ir Taline, arba perplaukę Baltijos jūrą užsukti į karališkąją Švedijos sostinę Stokholmą. Kokie dar turistiniai maršrutai laukia žiemos kelionių mėgėjų, apie tai sužinosite apsilankę interneto svetainėje:
https://pickvibe.lt/lt/p/renginiai/ekskursijos.

G a i r ė s »
 

Frezavimo įrankiai KĄ GALIMA NUVEIKTI SU FREZAVIMO ĮRANKIAIS?

Frezavimo įrankiai yra reikalingi tada, kai tenka karpyti, pjaustyti arba suteikti kokią nors kitą formą medžio, plastiko bei įvairių metalo gaminiams. Šiais įrankiais naudojasi ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai, tad nieko nestebina privačiuose namuose laik..

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Patarimai


  Taisyti-papildyti

   Prieš pasinaudojant čia rastais patarimais, ypač valant įvairias drabužių, gaminių dėmes NEPAMIRŠKIT pirmiausia aprašytą būdą (paminėtą konkrečią priemonę) išbandyti nematoje drabužio ar gaminio vietoje ar ant analogiškos medžiagos skiautelės. Be to, visada atidžiai išstudijuokite gaminio priežiūros instrukciją ir ja vadovaukitės.

Siūlom paskaityti!
Džinsinių kelnių priežiūra bei skalbimasDžinsinių kelnių priežiūra bei skalbimas

P l a č i a u »

Aksominių drabužių priežiūraAksominių drabužių priežiūra

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25