Esat.lt facebook'eSavybės, padėsiančios susirasti vaikiną

Kaip susirasti vaikiną

Jei negali susirasti vaikino, tikriausiai taip yra ne dėl to, kad trūksta gerų vyrų, bet todėl, kad pati neturi reikalingų tobulos draugės savybių.

„Fun Fearless Males Awards” apdovanojimuose Mario Lopezas prisipažino: „Aš nesistengiu susirasti Panelės Tobulosios. Aš stengiuosi būti Ponu Tobuluoju ir tai nutiks”.

Santykių ekspertai jam pritaria: prieš pradėdama ieškoti savo antrosios pusės, iš pradžių padirbėk su savimi.

Taigi, penkios savybės, kurios privers vaikinus tavęs labiau geisti.


• Pasitikėk savimi

Moteris gali būti protinga, seksuali ir turėti gerą humoro jausmą, bet jei jai trūksta pasitikėjimo savimi, dauguma vaikinų greitai praras susidomėjimą ja.
"Savimi nepasitikinčios moterys yra labai reiklios, - aiškina santykių psichologas dr. Jimas Houranas. - Tokios moterys nori būti dėmesio centre ir nuolat reikalauja, kad jas kas nors guostų ir sakytų joms komplimentus".
Net jei rasi vaikiną, kuris iš pradžių norės būti tavo asmeniniu guodėju, netrukus jis greičiausiai pradės pritarti visoms tavo nesąmonėms, kurias tu apie save sakai, ir pasipustys padus. Norint parodyti, kad tu nesi tokia mergina, tau nebūtina save reklamuoti, tiesiog rodyk savo susidomėjimą tau patinkančiu vaikinu, pataria dr. J. Houranas. Jis įvertins tavo norą dalytis dėmesiu ir nesistengti nuolat būti dėmesio centre.


• Tu degi aistra… Ir ne tik jam
"Ar tai būtų hobis, ar darbas, ar būrelis, ar svaiginantis socialinis gyvenimas, vyrus traukia moterys, turinčios aiškius pomėgius ir pasižyminčios entuziazmu, - teigia dr. J. Houranas. - Pavyzdžiui, tiesiog užsimink jam apie nuotykį, kurį praėjusį savaitgalį patyrei kartu su savo draugais, arba kokia buvai susijaudinusi dėl naujo projekto darbe".
Nauda dviguba: vaikinas nesijaus visiškai atsakingas už tavo laimę – o tai būtų didelė našta naujam tavo meilės objektui – jis labiau užsinorės tapti įvairialypio tavo gyvenimo dalimi.


• Žinojimas, kaip pasiekti kompromisą
Tai – vienas svarbiausių įgūdžių, jei sieki ilgalaikių santykių, pabrėžia dr.
J. Houranas. Sugebėjimas būti lanksčia „užveda“ vaikinus, kadangi tai reiškia mažiau konfliktų ir sklandžius santykius. Jei vaikinas jaučia, kad mergina, su kuria susitikinėja, nesistengia siekti kompromiso, jis įsivaizduoja nesutarimų, pykčių ir ultimatumų pilną bendrą ateitį – turbūt ne pats romantiškiausias idealios poros paveikslas. Kaip įmanoma anksčiau parodyk jam, kad moki ieškoti kompromisų, leisdama jam išrinkti restoraną ir nevaidindama susierzinusios, kai jis norės pakeisti planus.


• Tu puošiesi dėl vaikinų, o ne dėl merginų
Jei einant gatve vaikinai tavęs nepalydi žvilgsniais, tai reiškia, kad tu atrodai graži merginoms, bet ne vaikinams. Aptempti džinsai, lėliškos suknelės, blankūs marškinėliai – labai gražu, bet taip pat gražiai atrodytum vilkėdama ir apsmukusį megztinį. Vyrai nori matyti išlinkimus, taigi nepamiršk seksualių džinsų ir tavo privalumus bei liemenį paryškinančios palaidinės. Vis dėlto neparodyk per daug, nes gali pasirodyti žūtbūt siekiančia vaikinų dėmesio.


• Tau neberūpi tavo buvęs
Niekas nenužudo beužsimezgančių santykių greičiau, nei galvojimas apie buvusį vaikiną. Tad prieš užmegzdama rimtus santykiu su nauju vaikinu, įsitikink, kad nebesitiki arba, dar blogiau, nebesistengi vėl susigrąžinti savo buvusiojo ir neieškai panašaus į jį.
Tai griauna naujus santykius dėl dviejų priežasčių: nei vienas vaikinas nenori dalyvauti varžybose, kurių neįmanoma laimėti, ir, jei tu gyveni praeitimi, tu neturėsi rimtos motyvacijos susitikti ir bendrauti su naujais vaikinais. Tad, merginos, eikite tolyn ir ieškokite geresnio.

G a i r ė s » Meilė |
 

Draugystė Draugystės galia! :: Meilės paslaptys

Draugystės galia - Meilė yra daugiau nei vien tik romantiški ryšiai. Meilė yra draugystė. Jei norite surasti tikrąją meilę, pirmiausia turite rasti tikrą draugą....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


Bendravimas Bendravimo galia! :: Meilės paslaptys

Dauguma problemų kyla dėl nesugebėjimo išsakyti vienas kitam mintis ir jausmus. Todėl kaupiasi nuoskauda ir pyktis, kol galiausiai kas nors neišlaiko....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Meilė


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Pasitikėjimo galia!Pasitikėjimo galia!

P l a č i a u »

10 žiauriausių moters poelgių, vyrų atžvilgiu10 žiauriausių moters poelgių, vyrų atžvilgiu

P l a č i a u »

Atsiprašymo žodžiai girdimi geriau dešine ausimiAtsiprašymo žodžiai girdimi geriau dešine ausimi

P l a č i a u »

Aistros galia!Aistros galia!

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2022-03-14