Esat.lt facebook'eEnergetinis vampyrizmas

Energetinis vampyrizmas - gamtoje, kaip žinome, nuolat vyksta energijos apykaita: vieni objektai ją atiduoda, išspinduliuoja, kiti - "maitinasi" jų sąskaita. Kiekvienas iš mūsų tuo pačiu metu galime būti tiek energetiniais "vampyrais", tiek ir "donorais". Tai reiškia, kad mes imsime energiją iš žmonių, kurių energija yra aukštesnio lygio negu mūsų pačių, ir atiduosime savo energiją žmonėms su žemesnio lygio energija.

Energijos perteklius, lygiai taip pat kaip ir jos trūkumas, žmogui yra nenaudingas. Pernelyg didelės energijos sankaupos, nebūdingos žmogaus organizmui, gali sukelti jo funkcijų sutrikimą.(Dažniausiai tai medžiagų apykaitos ligos: nutukimas, diabetas, Širdies ir kraujagyslių susirgimai, galūnių tinimas, psichikos pažeidimai.

Todėl būtina nuolat sekti savo organizmo energetinę būklę, analizuoti, kaip jis keičiasi bendraujant su įvairiais žmonėmis. Per didelis energetinis apkrovimas dažniausiai pasireiškia tuo, kad žmogus negali nusėdėti vietoje, jį nuolat kamuoja nepasitenkinimo jausmas, be priežasties būna sudirgęs, jį "traukia" žygiai.

Tokie žmonės dažniausiai savo kelyje pasirenka draugus - "vampyrus", kurie padeda jiems atsikratyti energijos pertekliaus. Kitai daliai žmonių nuolatos reikia energetiškai "pasimaitinti"kitais. "Prisijungti" prie kito žmogaus energijos galima įvairiais būdais. Dažniausiai šie būdai būna labai primityvūs. Pavyzdžiui, žmogus, kuriuo mes nuolat žavimės, mylime ir visados paklūstame, su džiaugsmu pildydami kiekvieną jo norą, - tai ir bus mūsų energetinis "donoras". Mes, patys to nepastebėdami, be jokio sąžinės graužimo "siurbiame" iš jo energiją. Geriau apsižvalgę aplinkui, pastebėsime šalia savęs ir tokį žmogų, kuris žavėsis mumis, nors mums patiems tai atrodys gana įkyru ir nuobodu. Tai mūsų personalinis "vampyras".

Darnioje šeimoje vienas sutuoktinių (potencialus energijos donoras) paprastai sąmoningai stengiasi sukaupti atitinkamą energijos kiekį, o po to jį atiduoti savo partneriui (santykinai pavadinkime jį energijos vampyru). Tai visiškai normalus dalykas, nesukeliantis jokių konfliktų, jeigu abiejų partnerių biolaukai tarpusavyje derinasi, energetinių kūnų vibracijos yra labai artimos, t.y. juose vyrauja ta pati energijos rūšis.

Tačiau gana dažnai energijos "vampyrai" virsta energijos "teroristais". Tokie žmonės stengiasi kitą pažeminti, sukelti intrigas, skandalus, baimę. Jie siekia, kad šalia esantis žmogus pajustų pseudokaltės, pareigos, diskomforto jausmą. Jam nuolat primenama ir parodoma (gestu, mimika), kad juo yra nepatenkinti, kad jis turi padaryti tą ar kita, jeigu jam ką nors gera padarė. Panašūs santykiai, deja, vyrauja daugelyje šeimų tiek tarp sutuoktinių, tiek vaikų ir tėvų tarpe. Ne paslaptis, jog mūsų civilizuotoje visuomenėje daugelis viršininkų yra potencialūs energetiniai teroristai.

Taigis, norėdami apsisaugoti nuo vampyrų, atminkite, kad "energetinio užpuolimo" akimirką svarbiausia suvokti šio momento esmę. Visa, ką sąmonė gali sukurti, ji bet kada gali ir sunaikinti. Todėl veiksmingiausia apsaugos priemonė - tai "visuotinis atleidimas" ir harmoningos mintys apie save patį ir supantį pasaulį.

Kai viduje nebelieka nei baimės, nei nepasitikėjimo, vien tik vienybės su visu pasauliu jausmas, nebelieka kur "užsikabinti" nei "vampyrams", nei "nužiūrėtojams". Vyrauja nuomonė, kad bet kokį energetinį poveikį žmogus gali "perdirbti" į materiją, dirbdamas rankomis fizinį darbą. Tai dar kitaip būtų galima pavadinti jėgos įžeminimu.

Pasirodo, kiekvieną kartą, kai tik blogai pagalvojame apie žmogų, jam pavydime arba plūstame jį, mumyse sukyla negatyvios emocijos ir atsiduriame "vampyro" arba "nužiūrėtojo" pozicijose. Kiekvieną kartą, kai reikalaujame sau dėmesio, reikalaujame, kad kiti mus išklausytų, kai naudojamės svetimu laiku ar kontroliuojame ir manipuliuojame kitu žmogumi, mes tampame potencialiais vampyrais. Visa tai nei blogai, nei gerai.

Taip jau yra sukurta Visata.

G a i r ė s » Energetinis vampyrizmas |
 

  Taisyti-papildyti

 Gyvenimas sunkus? Nekovokite su savo problemomis vieni, drąsiai kreipkitės pagalbos ne tik pas geriausius draugus bet ir specialistus, jei tik to prisireikia!


Siūlom paskaityti!
Dėmių valymasDėmių valymas

P l a č i a u »

Medėjantis alavijas (alijošius)Medėjantis alavijas (alijošius)

P l a č i a u »

Tamiflu ir Relenza nėra stebuklingas vaistasTamiflu ir Relenza nėra stebuklingas vaistas

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25