Esat.lt facebook'eKaip išrinkti dovaną vyrui?

Dovana Tau brangusis

Pirkti dovaną vyrui visada yra tam tikras išbandymas. Kadangi švenčių laikotarpis nenumaldomai artėja, jau pats laikas būtų pradėti galvoti, kokią dovaną jam galėtumėte padovanoti, kad jam ir patiktų, ir jis ją įvertintų, rašo Sixwise. com.

Nesvarbu, ar kalbėtumėme apie viską turintį jūsų vyrą, kuriam iki pilnos laimės trūksta pusę milijono dolerių kainuojančio „Lamborghini“, ar apie jūsų brolį, kuris kasdien keičia savo pomėgius, ar net apie tėvą, kuris sako, kad jam nieko nereikia, išrinkti dovaną vyrui, ypač tokią, kuri jam patiktų, yra tikras išbandymas.

Nors ir neįmanoma padovanoti idealios dovanos, pasinaudojus šiais patarimais, kurie sukurti remiantis vyrų psichologija, galima išrinkti unikalią dovaną, kuri jam tikrai patiks.


• Galvokite apie funkciją, o ne apie jausmus
„Heteroseksualiuose santykiuose vyrai apie dovanojimą daugiau galvoja kaip apie ekonominius mainus, skirtingai nei moterys“, – sako profesorė Margaret Rucker, kuri specializuojasi vartojimo psichologijoje.
Taigi, jeigu moteris galima pritrenkti namus išpuošus gėlėmis, vyrai labiau mėgsta dovanas, kurias jie gali panaudoti. Todėl užuot pavadinusios žvaigždę jo vardu, geriau padovanokite jam abonementą į sporto klubą ar vietoje nepanaudojamo niekučio – praktiškesnį daiktą, pavyzdžiui, naujas šlepetes.


• Išgirskite, ko jis nori
Nors moterys mėgsta staigmenas, vyrai dažniausiai yra linkę pasakyti tiesiai, ką norėtų gauti dovanų. Todėl užuot dariusios staigmenas, geriau nupirkite tai, ko jis iš tiesų nori. Nepamirškite, tai, ko nori JIS, o ne tai, ko norite JŪS.


• Koncentruokitės į jo pomėgius
Kai ieškote funkcionalios dovanos vyrui, ieškokite ko nors, kas būtų susiję su jo pomėgiais. Jei jis domisi sportu, gera dovana galėtų būti bilietai į svarbias rungtynes ar tokie suvenyrai, kaip kamuolys su jo mėgstamos komandos ženklu. Ar jam patinka žiūrėti filmus? Tada jam patiktų naujas DVD grotuvas arba garso sistema, keli jo skonio CD ar DVD kompaktiniai diskai taip pat puikiai tiktų.


• Venkite dovanų kuponų
Ši taisyklė galioja tiek vyrui, tiek moteriai: dauguma žmonių nevertina dovanų kuponų kaip dovanų. Dovanų kuponas – tai dovana, kuri dovanojama nepažįstant žmogaus pomėgių ir nenorint per daug vargintis. Vyras, gavęs tokią dovaną, būtent taip ir pasijus.


• Išrink smagią dovaną
Nors vyrai labiausiai mėgsta praktiškas dovanas, jiems taip pat patinka smagios, juokingos (tačiau ši taisyklė negalioja vyresnio amžiaus žmonėms, kurie vertina praktiškus daiktus). Geriausia išrinkti dovaną, kuri bus ne tik smagi, bet ir panaudojama.


• Dovana turi būti su idėja
Vyrams patinka jaustis ypatingiems, todėl jiems patinka prasmingos, turinčios idėją dovanos. Suraskite, tai, ko jis iš tiesų norėtų ir kas jam patiktų, domintų. Paieškokite interneto puslapiuose dovanų, kurios būtų retos ir išskirtinės.


Visada gera alternatyva – dovana, padaryta jūsų pačios.

G a i r ė s » Dovanos | Meilė |
 

Dovana Tau brangioji Ką reiškia vyrų dovanos?

Sakoma, kad svarbiausia ne dovana, o parodytas dėmesys. Tai tiesa, tačiau, vyro padovanota smulkmenėlė dar ir paglosto širdelę bei suteikia neapsakomų džiaugsmo akimirkų....

K a t e g o r i j a » Meilė
G a i r ė s » Dovanos


Aksesuarai kaip dovanos Aksesuarai kaip dovanos - suteikite ypatingumą jūsų šventei

Dovanos yra puiki būdas išreikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą artimam žmogui. Tačiau pasirinkti tobulą dovaną gali būti iššūkis. Aksesuarai dažnai būna puikus pasirinkimas, leidžiantis pabrėžti šventės reikšmę ir išreikšti jūsų jausmus..

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Dovanos


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad patarimai ir lieka tik patarimais - meilė, deja yra nenuspėjama!


Siūlom paskaityti!
Meilės rūšys :: Meilė - nuosavybėMeilės rūšys :: Meilė - nuosavybė

P l a č i a u »

Testas moterims - tačiau apie vyrusTestas moterims - tačiau apie vyrus

P l a č i a u »

Savybės, padėsiančios susirasti vaikinąSavybės, padėsiančios susirasti vaikiną

P l a č i a u »

Atrask meilę pagal HolivudąAtrask meilę pagal Holivudą

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29