Esat.lt facebook'eCinkas – puikus antioksidantas

Cinkas – puikus antioksidantas. Buvo atlikta daugiau kaip 30 tyrimų. Jų metu buvo tirtos poros, kurios negali susilaukti vaikų.

Tyrimų rezultatai rodo, kad jiems gali padėti būtent tokie antioksidantai kaip vitaminas E ir cinkas.

Mokslininkai savo dėmesį sutelkė į vyrus, kurių vaisingumas buvo mažesnis nei vidutinis, ir nustatė, kad tikimybė antioksidantus vartojusiems vyrams apvaisinti savo partneres buvo daugiau nei keturis kartus didesnė palyginti su tais, kas tokių papildų nevartojo.

Nuo nepakankamo vaisingumo kenčia vienas vyras iš 20, tai lemia maždaug pusę uždelsto pastojimo atvejų. Oksidantinis stresas organizme kyla, kai laisvieji radikalai, ląstelių metabolizmo šalutiniai produktai, pažeidžia DNR ir ląstelių funkcionavimą.

Antioksidantai, įskaitant tam tikrus vitaminus ir kitas maistines medžiagas, suvaržo laisvuosius radikalus ir taip apsaugo ląsteles.

Tačiau mokslininkai perspėja, kad poros neturi pasikliauti vien antioksidantais, kad įveiktų nevaisingumo problemas. Paprastai gydant nevaisingumą naudojami įvairūs būdai.

Reikia įsidėmėti, kad per didelis cinko kiekis taip pat gali būti kenksmingas organizmui.

   Kasdien vartojant cinką didelėmis dozėmis galima pakenkti imuninei sistemai, pabloginti kitų mineralinių medžiagų apytaką, sumažinti „teigiamo“ cholesterolio lygį

Be to, vertėtų žinoti, kad cinkas mažina geležies, vario, fosforo ir kai kurių vaistų įsisavinimą. Jis gali sukelti pykinimą, pilvo skausmą, burnos sudirginimą, nemalonų skonį burnoje.

G a i r ė s » Antioksidantai | Cinkas | Nevaisingumas |
 

Mineralų naudojimas Cinkas :: Zn

Organizmui senstant, didėja cinko poreikis. Cinkas derinamas su kalciu ir magniu. Cinkas konkuruoja dėl pasisavinimo su variu, geležimi, kalciu ir magniu....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Cinkas


  Taisyti-papildyti

 NEPAMIRŠKITE, kad galutinis sprendimas, ar jums reikalinga papildomai vartoti kažkokių tai vitaminų / mineralų ar papildų, turėtų būti Jūsų gydytojo!


Siūlom paskaityti!
Mobiliojo telefono žala sveikataiMobiliojo telefono žala sveikatai

P l a č i a u »

Markerio, flomasterio dėmių valymasMarkerio, flomasterio dėmių valymas

P l a č i a u »

Kaip gaivinti skenduolį?Kaip gaivinti skenduolį?

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-03-29