Esat.lt facebook'eKaip rengtis einant į klubą?

Kaip rengtis einant į klubą

Kiekvienas nori būti pastebėtas, originalus ir nepakartojamas, vieniems išradingumo netrūksta, ir jokių patarimų nereikia, o kitiems ima ir priktrūksta idėjų ir kyla sunkus klausimas - kuo bei kaip apsirengti einant į klubą. Taigi, keli internete atrasti pastebėjimai, jie visiems gerai žinomi, bet.. taip jau atsitinka reikiamu momentu jie tiesiog išgaruoja iš galvos, tad:

• Neprisivilkti daugybės drabužių - vertėtų sutilpti į kokius tris: marškinėliai, aptemptos kelnės ir batai. Beje, nors balta spalva mėgstama klubuose, bet pasirodo yra nuomonių kad jie tokioje aplinkoje nelabai gražiai atrodo.

• Makiažas turi būti priderintas prie aprangos - „Dažniausiai stengiuosi pasidžyti natūralių spalvų skaistalais, neatrodyti per ryškiai, juk taip stilingiau. Jeigu ryškiai pasidažau akis, tada visiškai nedažau lūpų, o jeigų jas padengiu raudonos spalvos lūpų dažais, tuomet akių apskritai neryškinu, norėdama sukurti kuo didesnį kontrastą“ - I.Andrulytė, taip teigia stilių ir madą išmananti, modeliu dirbanti mergina.

• Jaustis seksualiai, o ne taip atrodyti - „Viskas priklauso nuo to, kokio noriu vakaro. Jei einu pašėlti, tikrai nekreipiu dėmesio į tai, ar mano apranga atitinka „Vogue“ fotosesijas. Jei norime su draugėm pasiplepėti, tada apranga priklausys nuo vietos ir žmonių, kurie ten bus. Juk į „Mojito“ su kostiumėliu neisi”, - I. Raugailaitė, taip teigia dažna klubų lankytoja.

• „Gražiai ir žaviai atrodo tie jaunuoliai, kurie suvokia, kad geltonos ir mėlynos spalvos derinys nebūtinai yra pats geriausias. Mano manymu, ilgi auskarai iki pečių, arba kalnas karolių ant kaklo arba gausybė apyrankių ir žiedų tikrai nesukuria žmogaus stiliaus. Viskas turi būti skoninga ir „proto“ ribose. Pora kilogramų makiažo veido nepadaro patrauklesnio, juk mergina vaikiną gali sužavėti tik žvilgsniu, šypsena, bet ne ryškiomis primargintomis akimis”, - patarimus dalino I.Raugailaitė.

• „Juokinga būtų jeigu krepšininkė apsirengtų kaip Victoria Bekham, tiesa?”, - ironijos neslėpė mergina. „Tiesiog negaliu pakęsti, kai merginos neapsvarsto savo galimybių ir apsitempia keliais dydžiais mažesnius džinsus, blizgančius marškinėlius ir baltus aukštakulnius, su kuriais vos paeina”, - pridūrė I.Raugailaitė.

• Tinkamoje vietoje ir tinkamu metu - aplankęs didžiąją dalį Lietuvos naktinių klubų vadybininkas Andrius Milinavičius teigė, kad eidamas į vakarėlius nelabai daug dėmesio skiria aprangai, nebent tai būtų teminis vakaras. „Stengiuosi atrodyti stilingai ir gražiai, kad ir kur eičiau, todėl einant į klubą problemų nekyla”, - sakė jis. Vakarėlių metu jis dažniausiai rengias stilingus džinsus, marškinėlius, baltus sportbačius ir, žinoma, derantį diržą.

• Dizainerio Seržo Gandžumiano mintys - „Dabartinis jaunimas į naktinius klubus rengiasi iš tiesų labai įvairiai ir spalvingai. Jaunoji karta tikrai labai išradinga, todėl prisigalvoja visokiausių aksesuarų, kūrybiškai derina stiliaus detales. Žinoma viskas priklauso ir nuo paties klubo aprangos kodo. Teko pastebėti, kad, pavyzdžiui, disco stiliaus klubuose jaunimas ateina apsirengęs pagal to laikmečio madą. Einant į vakarėlius ar į pasilinksminimų vietas, be jokios abejonės, reikia atrodyti kitaip: ryškiau, įdomiau, nekasdieniškai. Kiek mačiau, tokiose vietose jaunimas dažniausiai renkasi tamsius arba baltos spalvos drabužius, o ir ryškesnių aksesuarų tikrai nevengia.


Norėčiau patarti tik tiek - einant į naktinį klubą žmonės turi atrodyti šiek tiek seksualiai, tačiau ne per daug. O svarbiausia – jaustis patogiai”.

G a i r ė s » Drabužiai |
 

Aksomo priežiūra Aksominių drabužių, gaminių lyginimas, valymas, priežiūra

Aksominiai drabužiai gražu, itin prabangu, tačiau, jie turi nemažą trūkumą, jie sugeria daug dulkių, todėl neitin mėgiami, nors, kas keisčiausia aksomas - dizaineriai jo nevengia....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Drabužiai


Kostiumo laikymas ir priežiūra Kostiumo laikymas ir priežiūra

Jeigu kostiumas pasiūtas iš ne itin iš gero kokybiško audinio, kuris pats neatstato buvusias formas, laikas nuo laiko jį būtina laidyti. Tai reikėtų daryti labai atsargiai, šilta laidyne....

K a t e g o r i j a » GURU patarimai
G a i r ė s » Drabužiai


  Taisyti-papildyti

Siūlom paskaityti!

Lūpų priežiūraLūpų priežiūra

P l a č i a u »

Veido odos valymas. Valomosios kaukėsVeido odos valymas. Valomosios kaukės

P l a č i a u »

Veido kaukės. Kaip ir kada naudoti?Veido kaukės. Kaip ir kada naudoti?

P l a č i a u »

Veido odos drėkinimas. Drėkinamosios kaukėsVeido odos drėkinimas. Drėkinamosios kaukės

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta: 2019-07-12