Esat.lt facebook'e



Kaukės plaukams - pasigamink pats!

Kaukės plaukams - palepinkite savo plaukus naminėmis kaukėmis - plaukai taps sveikai žvilgantys, lengvai iššukuojami, nebelūžinės bei ne taip velsis. Beje, prieš naudojant įvairias kaukes, iš pradžių vertėtų nueiti pas kirpėją, nukirpti lūžinėjančius ir skilinėjančius galiukus, tik tada reikėtų imtis gydomųjų procedūrų.

Maitinamoji ir drėkinamoji kaukė - sumaišykite 1 kiaušinio trynį, 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus, 1 šaukštelį čemeryčių vandens ir 1 šaukštelį ricinos aliejaus. Gauta mase ištepkite išplautus ir nusausintus plaukus. Palaikykite 30 minučių ir perskalaukite šiltu vandeniu. Ši kaukė ypač tinka sausiems, ploniems, lūžinėjantiems plaukams.


Skatinanti plaukų augimą kaukė - sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo ir šaukštą smulkiai supjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Paruošta kauke kruopščiai įtrinkite išplautų plaukų šaknis. Palaikykite apie 30 minučių ir gerai išskalaukite šiltu vandeniu. Šios kaukės rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę kaukę galima daryti 2-3 kartus.


Stiprinanti kaukė - sumaišykite 4 šaukštus morkų sulčių, 2 šaukštus citrinų sulčių ir stiklinę mėtų nuoviro. Mišiniu ištepkite išplautus plaukus ir gerai įtrinkite galvos odą. Palaikykite 5 minutes ir išskalaukite šiltu vandeniu. Ši kaukė dar labiau sustiprina sveikus plaukus.


Stiprinantis kaukė - silpniems plaukams taip pat labai tiks citrinų bei ricinos aliejaus kaukė. Sumaišykite šaukštelį cirinos sulčių su keliais šaukštais aliejaus ir ištepkite šiuo mišiniu plaukus. Palaikiusi 15 – 20 minučių, juos išplaukite su šampūnu.


Jeigu jūsų plaukai tapo silpni ir prarado žvilgesį - tuomet reguliariai įtrinkite plaukus ir galvos odą natūraliu daigintų kviečių aliejumi.


Jei plaukai prarado savo žvilgesį - tam, labai tinka tiesiog kiaušinio baltymo kaukė, galima naudoti ir kiaušinio trynį. Ištepkite plaukus išplaktu kiaušiniu ir palaikykite apie 20 minučių susuktus į rankšluostį, paskui išplaukite.


Jeigu jums pradėjo labai šakotis plaukų galiukai - patartina naudoti tokią kaukę: sumaišykite 30 g migdolų aliejaus su kiaušinio tryniu ir įpilkite šiek tiek citrinos sulčių. Gautu mišiniu ištepkite plaukų galiukusir po 2 valandų nuplaukite.


Jeigu jūsų plaukai labai lūžinėja ir trupa - išmėginkite šią naminę kaukę: 1 kiaušinio trynį išmaišykite su dideliu stikliuku brendžio ar konjako. Gautu kokteiliu įtrinkite plaukus ir po 20 – ties minučių nuplaukite drungnu vandeniu.


Jūsų plaukai ypač sausi ir pleiskanoja - Pamėginkite 3 savaites kasdien gerti po 3 puodelius dilgėlių arbatos bei kurį laiką ta pačia dilgėlių arbata trinkite plaukus. Stenkitės nedžiovinti plaukų džiovintuvu, nenaudoti plaukų želė, putų ir lako, nes šios priemonės taip pat sausina plaukus. Be to, rekomenduojama į valgiaraštį įtrakti tokius maisto produktus: kivius, morkas, jūrų žuvis bei rupaus malimo su sėlenomis miltų produktus, kurie teigiamai veikia plaukus.


Nusausėjusiems plaukams - taip pat tinka ir tokia kaukė: sumaišykite 1 kiaušinio trynį ir šaukštą majonezo bei šaukštą aliejaus, ištepkite mišiniu plaukus ir po 20 minučių nuplaukite.


Paskatinti plaukų augimą - gailma 2 – 3 kartus per savaitę valgant patiekalus iš sorų. Pavyzdžiui, sorų dribsnius, sorų košę, sorų pudingas, sorų kukuliai ir tt. Su soromis mūsų organizmas gaus vertingo mikroelemento silicio, kuris skatina plaukų augimą. Taip pat padėti gali ir tokia kaukė: išmaišykite 1 kiaušinio trynį ir 5 šaukštus alyvuogių aliejaus su 10 šaukštų romo. Gauta mase įtrinkite plaukus ir palikite per naktį.



G a i r ė s » Kaukės • Plaukai •
 

Pleiskanos Pleiskanos

Dažniausiai pleiskanas atpažinti nesunku: tai – baltos, „riebaluotos“ atsiskiriančių negyvų raginio odos sluoksnio ląstelių plokštelės. Be to, odai pleiskanojant, ją dažnai niežti...

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Plaukai


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!





© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-10-30