Esat.lt facebook'eFloroterapija - gėlių puokštės etapas

Šio etapo metu gydomąjį poveikį daro kelių gėlių kompozicija su fonu – kokiu nors stambiu lapu arba šaka. Pradžioje puokštės gamą pasirenka pats ligonis. Atsinešama glėbį gėlių ir leidžiama pačiam pasirinkti spalvas ir kiekį. Pagal tai galima spręsti, kokie pakitimai vyksta ligonio organizme, sveiksta jis ar ne.

• Jei žmogus, kuriam anksčiau buvo priskirta balta gėlė, pasirenka puokštei šaltų spalvų žiedus (balta, žydra, kakavinė, violetinė spalvos) – jis sveiksta.

Jei renkasi ryškių spalvų (geltona, oranžinė, ypatingai raudona arba bordo spalvos) – ligonis dar serga.
Šaltos spalvos liudija apie emocinės būklės stabilizaciją, o ryškios – apie tai, kad ligonis susijaudinęs ar net kritinės būklės.
• Jei ligonis, kuriam buvo skirtas raudonas žiedas, pasirinks ryškias ir šiltas spalvas – jis sveiksta. Šaltų spalvų pasirinkimas bylos apie besitęsiančią ligą.

   Plačiau - floroterapija – gydymas gėlėmis
   Floroterapijos – pirmasis etapas

Toliau galima įvertinti ligonio būklę pagal jo puokštės sudėtį ir tęsti gydymą koreguojant puokštę. Šiuo atveju svarbus, ne kiekis gėlių o tik šiltų ir šaltų spalvų santykis.

Atrenkama „neteisingas“ gėles ir prideda „teisingas“. Aišku tai galima padaryti ir pačiam.

Pavyzdžiui, jei jūsų nuotaika slogi, jūs skiriate sau baltą gėlę. Kai nuotaika šiek tiek pagerės, einate į gėlių parduotuvę ir klausiate savęs: kokios spalvos jus traukia? Jei šaltos – tai jūsų būsena iš tikrųjų gerėja. O jei jūs negalite akių atitraukti nuo kraujo spalvos rožių – verta susimąstyti ... ir nusipirkti glėbį baltų gėlių (išties gėlių rūšis nebesvarbi, tiesiog vertėtų rinktis patinakančias gėles).

Jei virtuvės apdaila yra šiltų tonų, tuomet puokštę geriau statyti ant valgomojo stalo.
Jei puokštę ant stalo pastatytumėte „šalto“ interjero virtuvėje, gautumėte „laužo žiemos miške“ efektą – veidas dega nuo karščio, o nugara šąla.

Pvz. atkreipkite dėmesį - restoranuose vis dažniau ant stalų statomos mažos vazelės su ryškiomis gėlėmis – pasirodo, tai skatina virškinimą.G a i r ė s » Netradiciniai gydymai •
 

Gėlytė Floroterapija – gydymas gėlėmis

Liga pagal Rytų išmintį – yra energetinės pusiausvyros pažeidimas organizme. O gėlė gali arba papildyti trūkstamą energiją, arba atimti energijos perteklių....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Netradiciniai gydymai


Medis Dendroterapija - gydymas medžiais

Nuo senų senovės medis yra augimo, jėgos, stiprybės ir amžinojo gyvybės atsinaujinimo gamtos cikle simbolis. Žmonės ir medžiai turi bendrą likimą. Šis žinojimas šiandien įgauna naują pagreitį....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Netradiciniai gydymai


Ramunės žiedas Floroterapija - vienos gėlės (žiedo) etapas

Gydymą vertėtų pradėti vienu neišsiskleidusiu žiedu. Tai daroma todėl, kad sergantis žmogus yra nusilpęs, o gėlės duoda kolosalų energijos srautą, keičiantį energetinę ligonio aplinką....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Netradiciniai gydymai


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25