Esat.lt facebook'eFloroterapija – gydymas gėlėmis

Senovės Indijos moksle Ajurvedoje yra kryptis – Pušta Ajurveda - tai mokymas apie gydymą gėlėmis. Dabartinė floroterapija – gydymas gėlėmis – tai šiuolaikinė tradicinio, plačiai naudoto senovės Indijoje, mokymo versija.

Vienas senovės veikalas, kuriame apžvelgiamas gėlių panaudojimas įvairioms ligoms gydyti, IX mūsų eros amžiaus traktatas „Kaljana Karaka“, stebina detalių ir profesionalių stebėjimų gausa. Traktate sakoma, kad gėlių panaudojimas gydymui yra labai efektyvus ir atneša žmogui prašviesėjimą – kaljaną karam.

Yra manoma, kad jei fiziškai ar dvasiškai sergantį žmogų patalpinsime į harmoningą aplinką, jis pradės sveikti.

   Augalų pasaulis - apie augalų auginimą bei priežiūrą Augalų pasaulis - apie augalų auginimą bei priežiūrą

Gėlės – dalis mus supančios energetinės sistemos, vadinamos Visata. Bet jos ypatingos tuo, kad „dirba“ kaip akumuliatoriai: kol auga – kaupia energiją, o kai mes vos besiskleidžiantį žiedą nuskiname - pradeda mums grąžinti, skleisti į jas supančią aplinką. Liga pagal Rytų išmintį – gemeostazės pažeidimas, tai yra energetinės pusiausvyros pažeidimas organizme. Gėlė gali arba papildyti trūkstamą energiją, arba atimti energijos perteklių, tai yra subalansuoti žmogaus energetinę būklę.

!!! Žinoma, gydymas gėlėmis jokiu būdu neturi būti pagrindinis gydymas, tai tik papildomas, vertėtų gerai įvertinti savo sveikatą ir pirmiausia susirgus kreiptis į gydytoją, kad nustatytų tikslią diagnozę ir visų pirma vykdyti jo nurodymus.


Egzistuoja, bendri floroterapijos principai, kuriuos kiekvienas žmogus gali panaudoti gerai savijautai sužadinti:

Šalti tonai susiję su galvos energija, šilti – su kūno energija.

Gėlę reikia pastatyti ne toliau kaip vieno metro atstumu nuo tos vietos, kur žmogus būna dažniausiai. Jei tai gulintis ligonis, tai ta vieta miegamajame. Svarbu, kad gėlę ligonis visuomet matytų. Tegul jis mato, kaip žiedlapiai pirma išsiskleidžia, o po to nuvysta. Jei ligonio būklė negerėja, reikia vėl pastatyti tokios pačios spalvos gėlę (gėlės rūšis nesvarbi).


Floroterapijos gydymas susideda iš kelių etapų:

• 1 - Vienas gėlės žiedas.
• 2 - Gėlių puokštė.

   Liga pagal Rytų išmintį – yra energetinės pusiausvyros pažeidimas organizme. O gėlė gali arba papildyti trūkstamą energiją, arba atimti energijos perteklių..G a i r ė s » Augalai • Netradiciniai gydymai •
 

Mediena Ką vertėtų žinoti gydantis medžiais?

Skaudant galvai arba padidėjus kraujospūdžiui, reikia medinį diskelį pleistru priklijuoti prie pakaušio duobutės, esančios po pakaušio iškilimu – gumburu....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Netradiciniai gydymai


Gėlių puokštė Floroterapija - gėlių puokštės etapas

Jei jūsų nuotaika slogi, jūs skiriate sau baltą gėlę. Kai nuotaika šiek tiek pagerės, einate į gėlių parduotuvę ir klausiate savęs: kokios spalvos jus traukia....

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Netradiciniai gydymai


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-02-19