Esat.lt facebook'eSraigių gleivės kosmetikoje, nauja ar senai žinoma priemonė?

Galime gerai įsivaizduoti sveikatą teikiančius augalus bei gyvūniją, kurių mūsų nuostabioje gamtoje gausu. Tačiau, daug sunkiau suprasti, kaip mažas padaras, kuris palieka sidabrinius takus mūsų kiemuose, yra pajėgus teikti stiprią raminančią, stabdančią senėjimą, bei turinčią atstatančių savybių priemonę.

Ar žinote?

Sraigių gleivės yra išorinis kūno sekretas, kurias gamina sraigės, pilvakojai moliuskai. Žemės sraigės ir šliužai gamina gleives, bet tai daro ir kitų rūšių pilvakojai: iš jūros, gėlo vandens ar sausumo buveinių.
Sraigių gleivės skiriasi išvaizda ir kokybe, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, sezono bei sraigių naudojamų maisto šaltinių. Taigi, manoma, kad šie veiksniai įtakoja ir gaminio savybes.
Naudoti sraigių gleives, kaip kosmetikos priemonę ar ingredientą - nieko naujo. Ši gliti, slidi priemonė jau ne vienerius metus naudojama Korėjoje, kur žinomi grožio produktų atstovai pristatė kremus, serumus ir kaukes su sraigių gleivėmis. Net senovės graikai pripažino pastarosios priemonės potencialią su Hipokrato pranešimu – rekomendacija, kad norint palengvinti, sumažinti odos uždegimą, naudoti grūstas sraiges. Iki pat viduramžių sraigių gleivės buvo naudojamos gydant virškinamojo trakto opas, bei sirupo pavidalu, nuraminti kosuliui. Ir šiandien, priemonės su sraigių gleivėmis yra žinomos bei naudojamos daugelyje pasaulio šalių.

   Natūralios kosmetikos elektroninė parduotuvė Natūralios kosmetikos elektroninė parduotuvė


Nepaisant to, sraigių gleivės, kaip grožio kūrimo potencialas atrastas atsitiktinai, kai Čilės ūkininkai, užsiimantys sraigių auginimu, dažnai laikydavo sraiges rankose ir ruošdami jas Prancūzijos maisto rinkai pastebėjo, kad jų oda užgyja greitai ir be randų. Šie ūkininkai, tuo metu pradėjo kurti Čilės sraigių gleivių kosmetinį produktą, kuris yra žinomas jau apie 20 metų, sraigėms nesukeliant jokios žalos.


Kaip veikia odą?

Idėja apsidėti veidą sraigėmis ir išsitepti gleivėmis, turbūt ne pati patraukliausia, tačiau šilkinio kremo su alaviju (arba kitaip tariant su alijošiumi) bei sraigių išskiriamomis gleivėmis tepimas, gali būti kvepiantis ir malonus procesas, kuris iš tiesų padės pagerinti odos būklę.
Sraigių sekrecijos filtrate yra baltymų, natūralių rūgščių ir elastino, kurie padeda pagerinti odos išvaizdą ir apsaugoti nuo būsimos žalos.

Kosmetiniai odos produktų kompleksai su sraigių gleivėmis:
• Padeda kovoje prieš senėjimo procesus;
• Skatina negyvų ląstelių šalinimą ir epidermio viršutinio sluoksnio atnaujinimą;
• Mažina odos uždegimą;
• Veikia raminančiai;
• Padeda odai išlaikyti drėgmę;
• Skatina gyti odos žaizdeles (atkuria pažeistas ląsteles, pašalina randinius audinius ir pažeistus baltymus);
• Teigiamai veikia aknės gydymo procese;
• Švelnina ir gaivina;
• Puoselėja, lygina ir stangrina odą.
Dėl puikių savo savybių, sraigių gleivės yra plačiai naudojamos odos priežiūrai. Tai senai išbandyta, tačiau daugeliui žmonių, tikriausiai, naujai atrasta priemonė, kuri puikiai veikia žmogaus odą.

[A t s i u n t ė: Svetlana]G a i r ė s » Sraigės •
 

Sraigė Sraigių gleivės stabdo odos senėjimą

Natūrali kosmetika su sraigių gleivių ekstraktu valo, maitina, apsaugo, gydo bei atstato pažeistus odos audinius, o tuo pačiu, regeneracijos metu, oda yra atjauninama...

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Sraigės


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-06-29