Esat.lt facebook'eBlakstienų dažymo gudrybės

Kaip dažyti blakstienas?

Žinant blakstienų dažymo subtilybes ir kai kurias gudrybes, jas galima nesunkiai pailginti, pastorinti, užriesti ir tokiu būdu žvilgsniui suteikti seksualumo, koketiškumo, svajingumo, liūdnumo ar griežtumo.

Prieš dažant blakstienas, būtina jas patepti maitinamuoju riebiu kremu arba kosmetiniu pieneliu, o po to nuriebinti, po to padažyti vokus šešėliais ir apvesti voko kontūrus kosmetiniu pieštuku.

Iš pradžių dažomos apatinio voko blakstienos, blakstienų tušo šepetėlį laikant vertikaliai. Nevertėtų tankiai dažyti apatinio voko blakstienų, nes jos bus panašios į šešėlius ir veidas įgaus nuovargio išraišką.

Po to, viršutinio voko blakstienos dažomos plonu sluoksniu horizontaliai sukamaisiais judesiais, lyg šukuojant nuo pat jų pradžios iki galiukų.

Storinantis blakstienas tušas yra tirštesnis, o šepetėlis su tankesniais šereliais.

Ilginantis blakstienas tušas yra skystesnis, o jo šepetėlio šereliai - retesni. Retesniais šereliais lengviau dažyti blakstienas per visą jų ilgį bei atskirti jas vieną nuo kitos.

Kuo daugiau tušo tepsime ant blakstienų, tuo storesnės ir tankesnės jos atrodys, tačiau norint gražiai patankinti blakstienas, reikėtų žinoti kelias dažymo gudrybes:


• prieš dažydamos blakstienas, jas papudruokite,

• tepdamos tušo sluoksnius ant blakstienų, pašalinkite likučius nuo tušo šepetėlio,

• dažų sluoksnį tepkite po poros trejeto minučių, kai nudžius prieš tai teptas sluoksnis, jei sekantį sluoksnį tepsite iš karto, blakstienos susiklijuos.

G a i r ė s » Blakstienos | Makiažas |
 

Makiažas Makiažo pagrindinės klaidos

Dauguma moterų dažosi, tačiau tai nereiškia, kad jos tai atlieka teisingai. Besidažydamos klaidų padarome visos. Kad jų išvengtume, reikia daug žinių....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Makiažas


Makiažas Kaip tepti makiažo pagrindą?

Kiekvieno sėkmingo makiažo paslaptis – tinkamai parinktas bei užteptas makiažo pagrindas. Tai nėra taip sudėtinga, negu atrodytų....

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Makiažas


Dieninis makiažas Dieninio makiažo pagrindiniai žingsniai

Dieninis makiažas privalo būti itin natūralus. Jis turėtų pabrėžti natūralų grožį. Taip pat jis turėtų būti patogus, nes su juo teks išbūti visą dieną...

K a t e g o r i j a » Stilius, mada
G a i r ė s » Makiažas


  Taisyti-papildyti

Siūlom paskaityti!
Kaukės problematiškai odaiKaukės problematiškai odai

P l a č i a u »

Kaklaraištis ir charakterisKaklaraištis ir charakteris

P l a č i a u »

Kaip paslėpti figūros trūkumus?Kaip paslėpti figūros trūkumus?

P l a č i a u »

Prekių ženklas - VERSACEPrekių ženklas - VERSACE

P l a č i a u »


© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2023-05-11