Esat.lt facebook'eRūgštaus vandens ir ozono dujų mišinys naikina virusą H1N1

Pietų Korėjos mokslininkai nustatė, jog paprastas gėlas vanduo, sumaišytas su nedideliu druskos rūgšties ir ozono dujų kiekiu, gali labai greitai neutralizuoti virusą H1N1 – tyrimu metu paaiškėjo, jog tai įvyksta vos per penkias minutes, rašo physorg .com.

Pasak mokslininkų šis metodas neturėtų kenkti žmogaus sveikatai. „Virusą neutralizavęs junginys vėliau organizme išskaidomas ir tampa paprastu vandeniu, kuris nepalieka jokio rūgštinio poveikio pėdsakų”, - tvirtino Pietų Korėjoje esančio Yonsei universiteto mokslininkai Kwang Lee ir Baik Seong.

Tyrimus jie atliko kartu su kolega Han Uhm iš Ajou universiteto. Jungtinio tyrimo rezultatus mokslininkai paskelbė naujausiame mokslinio žurnalo “Applied Physics Letters” numeryje.

   Daugiau - viskas apie gripą!

Šis atradimas svarbus ne tiek gripo gydymo prasme, kiek dėl dezinfekcijos. Virusas dėl palankių aplinkos sąlygų labai sparčiai plinta po visą pasaulį, tačiau tai būtų galima pristabdyti dezinfekuojant įvairius vandens šaltinius. Deja, dabar naudojamos chloro pagrindu sukurtos cheminės medžiagos yra ne tik brangios, bet ir kenksmingos sveikatai. Tuo tarpu jį parūgštinus bei pridėjus ozono dujų, virusų išgyvenimo galimybės labai sumažėja, o tiesioginio pavojaus sveikatai neatsiranda.

Mokslininkai tvirtina, jog tokioms reikmės galima masinė “neutralaus rūgštinio vandens” gamyba, sujungiant nedidelius druskos rūgšties bei vandens kiekius. Vienai tonai vandens prireiktų vos 22 gramų koncentruotos rūgšties, mat net tokio kiekio pakanka, kad būtų pakeistas vandens rūgštingumo lygis nuo 7 iki 4 PH. Kaip teigia tyrinėtojai, įvykus reakcijai, išsiskiria pakankamai įelektrintų chloro jonų, mirtinai veikiančių virusą. Be to, šis junginys veikia ir kaip sterilizacijos priemonė.

Nors pats rūgštinis vanduo jau pats savaime mažina viruso aktyvumą, pridėjus 10 miligramų ozono dujų koncentracija litre dar labiau sustiprinamas dezinfekcijos poveikis. Jie atliko bandymus su 43 000 skirtingų virusų - sureagavę su rūgštiniu vandeniu jie visi buvo sunaikinti vos po 5 minučių. Mokslininkai taip pat išbandė atskirus vandens mišinius tik su rūgštimi ir tik su ozonu. Nors abu atvejai mažina viruso kiekį, tačiau suminis mišinys veikia dar efektyviau.

Mintį, jog ši priemonė gali susidoroti su kiaulių gripu, pakišo ankstesni mokslininkų įrodymai, kad rūgštinis vanduo “nužudo” ir blogąsias žarnyno bakterijas.G a i r ė s » Gėrimai • Gripas • Vanduo •
 

Grybai Grybai - geriausias vaistas nuo gripo!

Dietologas pabrėžė, kad pastaruoju metu kilęs nerimas dėl kiaulių gripo, parodo, kaip svarbu valgyti subalansuotą, sveiką maistą, kuris natūraliai stiprina imuninę sistemą..

K a t e g o r i j a » Būkime sveikesni
G a i r ė s » Gripas


  Taisyti-papildyti

 Nepamirškite, kad BŪTINA atsižvelgti į savo ligas, tad NEPAMIRŠKITE pasitarti su savo gydytoju, prieš pasinaudojant svetainėje atrastais patarimais!


Reklama!

© 2oo8 Laima&LS | Apie svetainę | Versija mobiliems | Kontaktai | Atnaujinta:

2024-04-25